Problem ked som panna?

Slecna A.

XxX, naco to chces skusat, ked na to nie si pripravena??? zrela osoba sa vyslovene neboji a nehanbi sa...Vydrz este chvilu, nic ti neutecie

XxX3366

No tak ja chápem čo my chete všeci povedať :) a ja aj sama viem že nie je všetko len o sexe ale mylsim že som sa dost vzdialovala od týchto veci ... a už ked som sa odhodlala že by som chela aj dačo skusiť tak príde len sklamanie . a mylsim že s moju povahou to aj potrva dokým sa uvolnim na 100% a začnem to všetko brat tak prirodzene a že sa nebudem bať a hlave hanbiť :( lebo to je asi moj najväčší problém

kvietok232323

problem to urcite nie je, pravdepodobne to chce len kusok casu, aby si zistila co presne je najlespie :) a bude vsetko v poriadku :)

lu

najprv musis zistit, ako sa dokazes spravit, ci vnutromaternicovo, alebo klitorisom.....a vobec to nezalezi od toho, ci si panna, alebo nie....

Slecna A.

okej, cize si myslis, ze si zrela na milovanie, ale nevies sa uvolnit a nevies ci sa dokazes sama spravit....z toho vyplyva vies co? Ze pripravena nie si. Skus si k tejto problematike nastudovat viac, spoznavaj sa sama, ale spoznavajte sa i navzajom. Ono to chce cas, vela casu...
Aby prislo uvolnenie, musis byt v pohode najprv ty sama, potom budes prirodzene uvolnena s priatelom.

vere-nike

presne tak, si veľmi mladá, spoznávajte sa po duševnej stránke, určite viete, ako stráviť zaujímavo a vzájomne obohacujúco spoločný čas. Láska je viac ako sex, predstav si, že by sa jednému z vás už v manželstve niečo stalo, že by ste nemohli spolu spávať, bol by váš vzťah vážne ohrozený? Chceš jeho alebo jeho schopnosť uspokojiť ťa? A ako súvisí masturbácia s láskou? Zaslepí ťa, budeš hľadať len sexuálne uspokojenie, a to ostatné na priateľovi bude druhoradé.

pilulka

vadna urcite niesi, ved zivot nieje len o sexe:D Proste si menej vzrusiva, to mas ako ked niektori muzi maju problem, aby im stvrdol:D Nie pre kazdeho je sex priorita a tak su menej nato zamerani a nic to s nimi nerobi.Nerob si z toho tazku hlavu, mas zivot pred sebou a ono to casom mozno pride.

pilulka

treba vymenit frajera, ak ta nedokaze dostatocne vyhecovat, tak spolu neladite a to nieje ono nutit sa nasilu. Ja som nemala problem sa vzrusit pri byvalom. Partner ti musim psychicky aj fyzicky vyhovovat, aby ta vzrusil.