Mužská nevera

Príspevok v téme: Mužská nevera
lienoocka

Ahojte. Mám iba 21 rokov, ale môj život mi niekedy príde ako z telenovely. Ešte na strednej som sa zaplietla so ženatým mužom, ľúbili sme sa, a brala som to tak, že keď to má doma zlé, tak so mnou mu bude dobre. Potom neskôr som šla študovať do BA, našla som si prácu, zaplietla som sa so šéfom. V novej práci som sa zaplietla s kolegom, ale to nikto nevedel, ani jedno, ani druhé. Neviem, či mám nejaký špeciálny magnet na divné vzťahy, ale práve včera, keď sme boli z práce na pivo, tak som odišla s kolegom, ktorého mám veľmi rada, vždy mi pomohol, keď som mala aj osobné problémy, vedel aj o ďalších mojich "vzťahoch", vedel aj o tom ženatom. Na jednej akcii pred všetkými mal narážky na to, nech s ním idem na izbu (bývali sme v hoteli), a o sexe. Vždy sa na tom smejem, sem tam niečo prihrám späť, neurážam sa na to. Preto som si myslela, že je to "pes, ktorý šteká, ale nehryzie" a že je to všetko v rámci srandy. A po tejto akcii ma šiel odprevadiť, a potom ma z ničoho nič začal bozkávať, zachádzal mi rukami pod tričko a chcel viac, ale ja som nemohla, lebo som mala v hlave jeho manželku, s ktorou má veľa spoločného, sú obaja druhýkrát šťastne zobratí, takže nerozumiem tomu, PREČO šťastne ženatý muž robí niečo takéto (ten prvý nebol šťastne ženatý, tak som chápala, že hľadal niečo mimo manželstva, aj keď viem, že to nebolo správne). Tento kolega bol pre mňa idol v tom zmysle, že je nielen sympatický a charizmatický, ale že ľúbi svoju ženu a je s ňou šťastný, a že aj keď sa veľa ľudí rozvádza, tak mi dával nádej, že to môže skončiť aj dobre. A zrazu sa to všetko rozplynulo a ja neviem, čo mu chodí po rozume, že toto spravil. Ale asi to mal v pláne, pretože celý večer sa vypytoval na "mojich chlapov" a ešte to aj uhral tak, že nejde s partiou, ale "musí ísť domov" a mňa zavolal, že ma odprevadí. Prečo to ŠŤASTNE ženatí muži robia? Prosím vysvetlite mi to, pretože ja už potom naozaj nevidím význam byť s niekým vo vzťahu :(

***Wellia***

"Prečo to šťastne ženatí muži robia"?
Myslim, ze sama velmi dobre vies preco. Zena, ktora NECHCE, aby po nej niekto vystartoval, sa nesprava ako ty. Sama si napisala, ze sa smejes, sem -tam nieco prihras na tie narazky, NEURAZAS sa na to. Kazda sudna zena sa URAZI, aspon mna sexualne narazky urazaju a nikdy to nenecham zajst do toho, aby si tam mohol nejaky muz dovolit zajst. Ty sama im umoznujes a dovolujes, aby si k tebe dovolili to, co si dovoluju. Su nedostupne zeny, ale aj dostupnejsie... mala by si pracovat na tom, aby si patrila k tym nedostupnejsim a budes mat o problem postarane. Muzi urobia LEN TO, co im sama dovolis a umoznis!

kafe

prečo je pre teba idol kolega o ktorom NIČ nevieš, len si MYSLÍŠ, že je šťastne ženatý? Vy dvaja predsa nie ste priatelia a on ti nevešia na nos svoje problémy.
Pozri sa na svoj život. Šťastná a vyrovnaná žena sa nezapletá so ženatým a ani so šéfom. Vykašli sa na mužskú neveru, prečo riešiš DRUHÝCH ľudí, keď ty máš tak trochu problém sama so sebou! Už si sa niekedy zamyslela nad sebou? Prečo sa správaš tak ako sa správaš, nevieš povedať zadaným chlapom NIE, čo chodí TEBE po rozume?? Prečo to robíš TY, prečo spíš so zadaným/ženatým chlapom? Hovorí ti niečo sebavedomie, sebaúcta, rešpektovanie druhých (hlavne ich vzťahy)? Dievča, pozbieraj sa trochu, začni sa správať ako normálna žena, nie ako odpad, začni si trochu vážiť sama seba.
A odpoveď, prečo to šťastne ženatí muži robia, je jednoduchá. Lebo nie su až tak šťastní a sú ženy ako ty - ľahká korisť.

Jan231

V prvom rade nerozumiem tebe, prečo takých chlapov zvádzaš...keďže to nebol tvoj prvý prípad, tak to môžem tvrdiť.
Druhá vec je, že ani typicky normálny chlapi nevymreli, ale k tebe sa taký asi hodiť nebude.

jumbák

"brala som to tak, že keď to má doma zlé, tak so mnou mu bude dobre." Ajajaj, kusa naivné. Ale dobre no. :D Takto...Ľudia sú neskutočne zdeformovaní dnešnou dobou a to na čo sa pýtaš, že prečo muži robia to, čo robia...Nuž, ten konkrétny je v manželstve šťastný len na oko. Navyše to môže vyzerať neskutočne "cool", pretože "majú dve naraz". Nechcem ťa nijako súdiť a hoci z tvojho príspevku (zaplietla si sa so šéfom, potom s kolegom, na strednej ako decko s nejakým mužom) nevychádzaš z toho najkrajšieho svetla, ak vieš TERAZ, čo je správne, takýchto chlapov jednoducho budeš posielať do...preč a zachováš si tvár. Vlastne som ti aj odpovedal na to, prečo to robia....tak držím palce.

spark

Čau- ŠŤASTNE ženatí to robia preto, lebo sa chcú vyskúšať, overiť si svoju mužnosť, svoje JA. Áno, vraj milujú svoje ženy a zároveň sexujú s inými. Klamú, podvádzajú, ale rodinu a deti nedajú za nič. Veru aj takíto sú chlapi. Naozaj, ťažko sa hľadá taký - normálny. Ja po svojich skúsenostiach... neviem, či by som sa ešte vydávala, ale mať deti-to je ok, to je radosť, to je zmysel života. A k tomu patrí chlap, ktorého ked objímeš, cítiš istotu, vášeň a nie odpor.