Čo by ste robili?

Príspevok v téme: Čo by ste robili?
Vojtoo

V krátkosti by som to opísal tak, že sme sa stretli na internete. Obaja sme si písali viac ako jeden rok, potom sme sa pár krát stretli, išli si von sadnúť a ták podobne, vidávali sme sa zopár mesiacov. Časom sa moje city k nej prehĺbili, no od nej som nič necítil. Bola ako ľadová kráľovná. Pred časom som sa jej spýtal, čo chce. Nuž, ona nevedela a tak sme skončili. Prešli dva týždne a ja stále neviem čo robiť.

Deria

vies, clovek musi vediet v zivote aj riskovat ale tym padom aj prehravat, inac to naberie monotonnost. ak si introvertny typ, v prvom rade sa uc vyjst zo seba, riskuj! svet sa nezruti, ak ti nieco nevypali prave najlepsie a o.i.nikto nie je dokonaly.
je mozne, ze sama nevie, co chce ale to netreba nikomu zazlievat, je aspon uprimna. je mozne, ze ste dospeli do fazy, ktora stagnuje. neviem ako ste na tom intimne/sex (samozrejme, ze tu nebudes o tom pisat:D) predpokladam, ze skor nie, pretoze sa bojis, aby si nieco nepokazil. polozim ti otazku: myslis, ze je skor utiahnuty typ zeny, suverenny alebo vyrovnany?

Vojtoo

ok :)
no ved to je to, ze ona je uzasna osoba (resp. duša), ktorej bezhranicne verim (co je sialene ale predsa :D ), cize bola by jej skoda.. a som clovek, co veri v teoriu ze muz-zena mozu byt len kamosi. staci si to jasne vyjasnit :D i ked, tych teorii som uz mal :D tka uz na ne kaslem :D nech ma teraz vedie cas a osud, ja uz nevediem nic :D

Deria

len som nakukla, musim prec, ponahlam ale rusim to, "neozyvaj sa jej".:) keby nebol tvoj popis taky strucny,nebola by som to napisala. to meni situaciu. a takto sa stava, ze ti niekto poradi zle, pretoze nevie celu pravdu.

Vojtoo

Ale ona vlastne toto robi kazdemu, aj byvalych ma v kontaktoch a stale si pise/chodi s nimi von, takze neviem :)
hovori ze na nikoho nevie zabudnut..

Vojtoo

Deria a este jedna vec :D
hmm, toto sme boli vonku 3x (najskor len tak prechadzka, potom kino (kde nebol nikto iny :D co je zahada a stalo sa mi to prvy a mozno aj posledny krat v zivote, pokial tam budem chodit tak necasto ako doteraz), a potom vylet na velkonocne trhy..
prakticky sme si nepodali ani ruky, cize nic :D
a vsetko online sme si pisali.. (necelych 9 mesiacov, ale kazdy den, aj ked som bol v zahranici)
a predsa take naviazanie z mojej strany..
cize otazka znie, ake to bude, ak sa mi toto nabuduce stane o 2 roky oficialneho/aktivneho chodenia?
toho sa dost bojim a mam pocit, ze mensie zlo bude sa uzavriet a srat na cely zivot :)
tak isto ako vnimam pracu.
a preto sa mi tam darilo :D
takze sa bude darit aj v realnom zivote?
mozno ka by mi islo o suche a chladne cisla tak hej.
ale nedokazem uverit (a ani pochopit), ze by som toto vedel v osobnom zivote, tj. necitit nic.
ale nic ine mi asi nezostava, resp. mozno mi citenie zo 100% kleslo na 98% alebo 80% alebo este menej, ja uz neviem :D
a mozno to potom pojde na 150%, ktovie :)
ale pri mojom extrremne nizkom sebavedomi (na nete opak ako v realite, to mi ver :) ) to nevidim ruzovo :)
plus depky, uz mam 24 a stale nic :D

Vojtoo

Deria,
"hlavne sa jej neozyvaj"
no mali sme v plane taky maly vylet do chorvatska :D , co som pisal v inej teme, ze chce vidiet more a opalit sa a tak..
teraz aktualne robim to, ze sa sazim preskocit hnev (nemozem sa predsa na nikoho hnevat, okrem Boha samozrejme), a vycitky (ditto ako hnev), a ani sebalutost (ako spravny gembler, nema to vyznam), ale snazim sa to sprsacovat tak, ze cakam a cakam :) a uz nic neplanujem (co som planoval dost), a nechavam to plavat..
lenze neviem ci je seknutie kontaktu spravne.. neviem, ci by to pomohlo v rychlosti - aj tak nemam co robit (mam cele dni volne a myslienky su svina :D), plus, toho sa aj obavala, nech zostaneme aspon kamosmi..
otazne fakt je len to, ze ci ma ten kontakt znici, alebo nie :D
ale kludne by som riskol, ze nie..
prerusit sa da kedykolvek (o den, o tyzdne, o mesiac, o rok, o xyz), ale ak sa prerusi tak sa znovuvytvorit neda..
resp. myslim ze neni az taka blba osoba, ze by stala za block/ignore..
ale neviem, uz som sa v nazoroch mnohokrat mylil, veriac, skutocne veriac, ze su spravne :)
taaak neviem :)

Dano00

Slečna A teba každý v nejakéj téme niekto chytá za slovíčka už sa opakuješ ze ty chceš aby ta chytali za niečo iné? : D

Deria

z vlastnej skusenosti ti mozem povedat, ze ak je to koniec, nepomoze nic, musis si to pretrpiet, ako kazdy. ci uz laska neopätovana, ci sklamana, obidve su hnusne. ale ver, to prejde, aj ked je to momentalne mozno nepredstavitelne. a este nieco: posunie ta to dalej a posilni. a co mas robit? hlavne sa jej neozyvaj. predpokladam, ze si jej dal svoje city patricne na javo, takze by to nemalo zmysel. a keby predsa nieco k tebe citila, ozvala by sa ti. lenze na to jej musis dat priestor a to tak, ze ju nebudes kontaktovat. radsej ale s tou druhou alternativou uz nepocitaj. ak je fakt koniec, asi to tak malo byt. prave preto, aby si raz stretol tu pravu.:)

Vojtoo

Slecna A.

a co mam robit, ak nemam ani silu citat tu knihu? :)
(po uvode sa neda ist dalej)
mozno existuje audiobook, ale neviem ci to vyriesi nieco.

(paradoxne, cital som ich mnohoo za posledne mesiace-dva, nikdy ani jednu, ale asi chapes moju analogometaforu ci co to je)