Niekto bez plánov, strachu, niekto, koho láka Londýn..

Sisi111

gdfgdf : To nie je tak že by som 100%ne chcela ísť cez leto do Anglicka...t je en jeden z plánov. A čo sa týka tej angličtiny bola som tam 3 mesiace cez školu, bývala v anglickej rodine takže viem komunikovať s angličanmi...

gdfgdf

sisi: leto je najhorsie obdobie na prichod , pretoze v tom obdobi je tu najvyssia koncentracia ludi hladajucuch si prilezitostne brigady atd. to ze si myyslis ze vies perfektne po anglicky na slovensku, neznamena ze sa vies bezproblemov dohovorit v anglicku s anglicanmi a cudzincami

gegrere

mne tu pocasie max. vyhovuje. v zime tu je ovela teplejsie ako na slovensku a v lete tu niesu take tropicke horucavy. a vobec nevnimam zeby tu bolo vkuse zamracene alebo vkuse uprsane ako sa o londyne rozprava. skor mi tu vadia ine veci

Sisi111

Ja by som tak išla...ale už cez leto...anglicky viem perfektne len problém je v tom že ako tu už hovoria treba istý fin.obnos na začiatok

Lulu2011

kamoska je na prasky z pocasie v Anglicku, furt tam maju skaredo, ale tak tu nemali co jest a tam si ziju na vysokej urovni, vratit sa uz nikdy neplanuje

JessicaI

Dcera je pri Londyne a doteraz tam mala lepsie pocasie ako mi tu na Slovensku. Aj vcera u nas prsalo, burky a tam slniecko.

0vecka

2 jhkh

podla wiki je 5,8 priemerne denne. to je nieco okolo 2100 rocne. a ono sa bezne v knizkach hovori o ponurom londyne....

de.wikipedia.org