Aké drogy ste vyskúšali?

zena

asi sa pytas na ilegalne drogy a legalne obmedzene - napr. na predpis pouzivane rekreacne
u mna je to teda zoznam, niektore som vyskusala len raz, niektore viac krat/prilezitostne, no na ziadnej som nezostala zavisla

Marihuana, hasis, spice (synteticka trava?), benzodiazepiny,
kodein,
kokain, pervitin, amfetamin (speed),
Extaza (mdma + pridavne latky), MDMA (je to hnedy krystalicky prasok), 2CB, Psylocibyn (hubicky), LSD, ketamin, DMT
co si tak pamatam

NO2

Ja pred mnohými rokmi som skúsil marišku. Mal som vypité, dvakrát som potiahol a ležal som na zemi. Žiadne haluze som nemal.

0vecka

2 double dog lenze vis akoze prasok = ciste?? podla mna je to uplna volovina..tabletky su imho bezpecnejsie... do prasku namiesa kazdy komu to prejde rukami nieco... do tabletky uz toho vela nenamiesas... jasne moze byt uz vyrobena na chuja ale ta sanca je tam nizsia...

doubledog

2ovecka
ja si tiez myslim, ze to ludia trochu precenuju.
je to casto poza v zmysle: "ja kupujem ciste, nie komercne shity"
ale na druhej strane, aj moje skusenosti hovoria, ze ta kvalita a cistota tam velmi casto naozaj je. aj tak je to cele o tom, ze musis mat dobry zdroj.

btw. ludia, tie poznamky o cokolade, fakt mate pocit, ze je to k teme?

0vecka

2 doubledog jj viem ze pred par rokmmi sa tvarili vsetci ze je to ciste.... pritom imho kupovat prasok je loteria... kazdy komu to prejde pod rukami tam nieco namiesa... preto su imho lepsie tabletky tam uz nikto nic neprimiesa....

tasty

čokoládu a čokoládu a čokoládu, milujem čokoládu. milujem tú slasť uf :( zjem z nej neskutočné množstvo :(, ale napriek tomu som stále chudá :D