20r a stale panic

Príspevok v téme: 20r a stale panic
MatusK

Zdravim, mam 20r, studujem na matfyze, pravidelne cvicim asi 5 rokov... Problem je v tom, ze mam uz 20r a stale som panic, dokonca som sa v zivote zo ziadnym dievcatom nebozkaval, gay urcite niesom :) Zacinam sa bat toho, ze dokonca zivota ostanem sam. Vcera sme boli s kamaratmi v BA na diske, a tancoval som s velmi peknym dievcatom, kecali sme spolu a uz ked sa schylovalo k bozku, vycuval som, a celu noc som sa tej babe vyhybal. Proste mam nejaky psychicky blok. Vedeli by ste mi s tym poradit? Mam vyhladat psychologa?

Vojtoo

anjelik*
ved prave.. tiez si myslim, ze hranice su len a len (tam kde je) fantazia :D
i ked niekto sa narodi ako krasokurculiar, ale ak nie, no pokial ma obe nohy aspon ako tak rovne, moze sa to aspon ako tak naucit :D
nechapem, ci si to akoze "niekto" vykladal tak, ze ked niekto nema skusenosti (parafrazujem, nevie kde co..), tak musi byt vyslovene nejake "drevo" :D
ale sranda je, ze defacto nemozem nic argumentovat, lebo nemam fyzicky dokaz, hmatatelny.. ale tak.. ten kto ho potrebuje, asi by som si, (i ked nie logicky ale skor nelogciky-siestozmyslovo) mal nieco pomysliet..
to mas ako tie inzeraty, ze "predam neburane top stav auto" kde reci su len "modre z neba", ako keby nieco garantovali :) a potom si niekto obycajny inzerat nevsimne (aj s tymto mam skusenosti, nevedel som predat 3/4rocne auto, lebo nikto neveril jeho dobremu stavu :D proste preto mam pocit, ze dnes sa treba vediet sikovne a dokonca niekedy az manipulativno-prefikano predat :D ala je toto nemienim robit.. to je az prilis proti mojej srsti)

pilulka
tak ked sa niekto spyta, nemozem klamat :D a radsej nech ma ma niekto za neskuseneho, ako za (prehnany) pravy opak, i ked, tu mam konflikt zaujmov, lebo nikdy mi nevadi, co si kto o mne mysli :D ale vela krat som "vo vztahu" nastrafil na konflikt zaujmov :D kde stoji raconalne proti iracionalnemu cinu/rozhodnutiu..

anjelik*

Asi by si mal ešte vedieť to, že sex začína v hlave a je otázkou vzájomnej súhry a nie otázkou skúseností. :o) Toto ber ako osobný poznatok a nie google. ;o))

Vojtoo

pilulka
ano, lenze je to dost zdrvujuce zistenie, ked je vsetko ostatne okolo danej osoby OK :) teda relativne :D cim dalej, tym viac si uvedomujem, ze ked sa stmieva pomaly, clovek nevie presne urcite, kedy je den a kedy je noc :)

pilulka

Vojtoo len taka poznamka k tvojmu prispevku, ak baba zisti, ze nemas skusenosti tak ta prehliadne? No ako ktora, taka ktorej ide len o sex, tak ano, ale nemozes vsetky hadzat do jedneho vreca. Pre mna by to bola vyhra, ze som jeho prva. Lepsie takeho ako toho, ktoremu rukami presla desiatka zien.
A nezabudaj, ze kazdy chlap bol raz panic, aj ten najvacsi kanec raz o to musel prist a bol neskuseny.

p.d.

Ja sa stretavam s peknymi babami a nic, baba musi mat nieco do seba a terza nemyslim vobec nejake vzdelanie alebo nieco ine. Musi mat caro, aby ma pocarovala, inak nemam zaujem.