20r a stale panic

Príspevok v téme: 20r a stale panic
MatusK

Zdravim, mam 20r, studujem na matfyze, pravidelne cvicim asi 5 rokov... Problem je v tom, ze mam uz 20r a stale som panic, dokonca som sa v zivote zo ziadnym dievcatom nebozkaval, gay urcite niesom :) Zacinam sa bat toho, ze dokonca zivota ostanem sam. Vcera sme boli s kamaratmi v BA na diske, a tancoval som s velmi peknym dievcatom, kecali sme spolu a uz ked sa schylovalo k bozku, vycuval som, a celu noc som sa tej babe vyhybal. Proste mam nejaky psychicky blok. Vedeli by ste mi s tym poradit? Mam vyhladat psychologa?

0vecka

2 Vojtoo ta analogia s billom gatesom :-D akoze ok ale bill gates sa snazil zatial co ty si necinny... a tu necinnost si obhajujes viacerymi sposobmi pritom tu nejde o to ze sa nechces vzdavat ale o to ze si sa vzdal hned na zaciatku a nechces bojovat...

Vojtoo

ale ono to tak vyznelo, ako keby ja neviem o co pride, ze bude strateny ak to nestihne do 25-30..
sice ne z tvojich riadkov, ale skor dpk1..
napr. ak mam opisat svoj pocit, hej mam "az" 24 (a stvrt), mam iste ciele a sny, tj. ze 1 zena na 1 zivot, i ked je vysoko nepravdepodobne, ze sa to nepodari, no a co ? to ej dovod na vzdanie sa? bill gates to tiez mohol vzdat :D v praci mi tato teoria jasnych cielov a trpezlivosti prinasa ovocie, tak sa jej budem drzat :)
ale nie ze by som bol tazky krestan, kludne by som isiel na opusteny ostrov (ale s tou pravou) a sexoval 16 hodin denne, cely mesiac :D preco nie..
len proste take rady ze chod do bordelu :D to akoze, musi byt dost zufalstvo, podla mna..
zatial, osobne, si hladam zabavky inde a keby mam zomriet dnes, je mi to jedno :) nestihol som napr prist o ruku, to neznamena, ze nezijem :D tak isto neznamena, ze nezijem ked som neprisiel o nejake panictvo (aj tak mam dost kilometrov nabehanych inym sposobom :D takze co uz.. clovek si najde cestu, ak chce), len tolko som chcel o tom..
ze nehovorim ze je tu niekto uplny analfabet, ale zase.. nechapem preco niekto nemoze mat svoje ropzravky a cakat dlhoooo.. kolko len chce
resp. stavim sa (a to vlastnym zivotom, kedze tak zijem), ze za to ze som do roku a veku X a Y a Z nestihol nieco, neznamena ze to budem potom vyhladavat ako blazom. som psichycky dostatocne vyrovnany na to, aby som sa nezblaznil a nevyhladavl nieco, co som zmeskal, inak by som dnes musel vyhladavat zakladnu skolu (kedze som sa cely zivot v skole flakal, defacto som sa nikdy neucil, nechyba mi to ani dodnes a zijem :D )
alkohol ditto, skusal som nedavno, nechuti :) mozno som na "babksky alkohol" neviem, ale cokolady som jedaval dost aj v minulost, no jem aj dnes..
preto si myslim, ze proste ta teoria je ak keby mala nieco do seba, nemusi platit na 100% u kazdeho..
ale to sa zbtocne opakujem( i ked mna to bavi, cim viac ludi online nastvem, tym viac troll, cim viac troll, tym sirsi usmev, aj ked mi usi odstavaju fakt dost, chcelo by to sirski usmev staale :D )
alebo mozno ta teoria plati !!!
v minulosti som tolko nepisal (nemal som net) a netrolloval som, dnes sa neviem natrollovat dostatone :D
haha, fakt si dobryyy, ta teoria je pravdiva, zacnem setrit kondomy a viagre, na 40tku :D ma mco robit, predam zlate rezervy, sak co po nich :D

0vecka

2 Vojto a ty moj zlaty odkial beries ze je to priorita c. 1? akoze ak by tu niekto pisal ze nema kamaratov ale napr v sexualnej oblasti je vsetko ok tak mu poradim nech si tych kamaratov hlada... a ak tu prispievatelovi chyba sex tak mu len radim aby do toho siel... tu nejde o to ze by ten sex bol to najdolezitejsie ale je to jedna z dolezitych veci v zivote... napr taky alkohol alebo drogy nejako dolezite v zivote niesu a ak by tu niekto pisal ze ma 20 a este sa neopil tak to by som mu napisal ze o nic takeho zase neprisiel

akoze prepac ale takych ako ty poznam .. zvyknete vsetko prekrucat ked poviem ze sex je dolezity tak sa tu tvaris ako keby som nic ine cely den nerobil... u mna je tiez ten sex mozno 3 hodiny do tyzna a zvysok casu robim nieco ine... ty si to skratka nejako potrebujes obhajit sam pred sebou

hrac

heh, to je rada, ze privat pre 20rocneho :-D tym sa stane urcite muzom a zvysi sa mu sebavedomie ked si za prvy sex bude musiet zaplatit :-D

Vojtoo

ide mi len o to, ze niekto (dpk a 0vecka) tu stavaju sex na 1. miesto v zivote, pricom to nie je take lahke. ak by bolo, zili by sme stale v jaskyni a mnozili sa ako zajaciky.
evidentne tam bude nieco viac.
cim netvrdim ze 1. sex ma byt v 35 alebo co, len to, ze mi pride dost divne, ak niekto tvrdi ze "musi" do 20, 23, 27, ci cokolvek, lebo "bude psychicky chory"
plati to aj na alkohol?

Vojtoo

A myslim ze su veci co sa sakra priblizia sexu :D alebo skus na chvilku zit aj inak, flirtuj so smrtou (sport, kde mas vysoku sancu smrti).. :D
a som zvedavy, co mi na to napises... ja tvrdim, ze kazdy raz zomrie, takze smrt je ista, cize flirtovanie so smrtou je pointa zivota.. ci neni ? nie je ?

Vojtoo

dpk1
preco pises, alebo myslis si, ze cela mladost sa toci okolo sexu?
nemoze muz chciet nic ine?
dovolenky, auta, poznanie ?
to je akoze nic? :)
potom zmysel zivota je sex, nie? :D
(nehovorim ze nie je, no mna by to nebavilo, par hodin sexovat pre par minut radosti a potom co cely den robit? spat? :D vsetkeho vela skodi a diverzifikacia je na mieste..)

pilulka

ved to anjelik stale tu melie nieco o romantike ako papagaj :) No nic, idem ja na vzduch ty "sexisticky romantik" alias dpk1 :D

anjelik*

Hej, to sa občas stáva. :o) Keby niekto čítal nezaujate túto diskusiu, veru by tu ani náhodou nenašiel to, z čoho sa tak veselo medzi sebou obviňujete. :o)) Ani romantiku, ani návrhy k sexu za každú cenu..podľa možnosti ale nie príliš vysokú. :o)) Iba osobné názory ľudí, ale zase...bez *konfliktu* by to zemrelo, že? :oP

dpk1

tak prosim, mlady uz o Irenke heerecke aj seriozne uvazoval :))). loool pekny odkaz vsetkym tu prispievajucim roman tycka-m.

:)))).

matus do toho, neboj sa kontaktu, pridu vikendy kedy sa od seba neodlepite...a potom po case sa to budec uz iba zhorsobat :)).

anjelik, ok sorry asi som ta potom zle pochopil, staba sa :).