Čo robit? Priateľa ťahala na WC..

Príspevok v téme: Čo robit? Priateľa ťahala na WC..
Kimmy

ahojte,

včera sa mi stala taká vec a ja fakt neviem ako sa zachovať, bola by som vďačná, keby ste sem napísali váš názor.
Takže včera sme boli s priateľom vonku. On so svojimi kamarátmi a ja so svojimi kamarátkami. (Niesme žiadny pubertiaci) Stretli sme sa až na diskotéke kde sa stala tá vec s ktorou si neviem dať rady. Už asi okolo záverečnej som bola na WC-ku, upravovala som sa v zrkadle a zrazu sa otvorili dvere. Vchádzala nejaká baba a držala za ruku môjho priateľa!! Ja som ostala v takom šoku, že som sa len pozerala. Teraz keď si to tak spätne premietam, najradšej by som jej vyšklbala vlasy ale tak aspoň som si zachovala úroveň a nerobila scény.. On síce veľmi nevyzeral že by na to WCko išiel dobrovoľne ale aj tak som z toho v šoku. Keď som sa ho spýtala čo to malo znamenať, povedal mi, že netuší kto to je, videl ju prvýkrát ani sa s ňou predtým nebavil, ona mu povedala že sa jej páči a ťahala ho na to WC-ko, ale že on jej povedal či jej nešibe že má frajerku. Ja som teraz taká nasratá a ešte k tomu aj ponížená. Ešte to ako vyzerala proste celé zle, nejde mi to do hlavy že s hentakou by išiel..Takže som išla k rodičom, on je u seba doma a úplne mi je zle z toho.

doubledog

ved to mohlo byt tak, ze on vysiel z wecka a hned ho schytila nejaka ozrata baba, co sa tam akurat vyskytla
a on za tu sekundu-dve ani nestihol zareagovat, ved asi tiez nebol najtriezvejsi

mozno v tom je fakt nevinne

bubakos

panovi stuplo ego teraz...musiš byt riadne naštvana. možno si aj mala spravis scenu a odist...presne...nech si to žehli...

slunce007

No ja by som sa normalne nasrala za to nanho a prestala komunikovat, ked ho to bude mrziet a lubi ta bude musit zehlit!!! Ved nech sa sam vzije do tvojej situacie a tvojich pocitov ako si sa musela ty citit!! A nie este sa on bude urazat, no kde sme co si o sebe mysli pan dokonaly.

kimmy

Lulita

to je dobrý nápad, s tým nechodením tam aj keď, jeho kamaráti by mali reči že je pod papučou atd..a na chlapske jazdy by mal chodit ale oni vzdy skoncia tam:-/

flegma

to, že vedel že som na WC tvrdil len on, môže to byť pravda aj nemusí. veď odkial to mohol vedieť? ja som išla na wecko predtým som s ním nebola, on bol s chalanmi v úplne inej časti. Logicky uvažovať..lahko sa to povie v takejto situacii..

jojko__

no jojko, toto berem ako dobrý pokus o trolling a snáď si to nemyslel vážne.

flegma

ach jaj... a co tak trosku logicky zauvazovat? aka je sanca, ze ked chalan vie, ze jeho priatelka je na zachode, si to pojde rozdat s inou do vedlajsej kabinky?
to kebyze sa ho ta zenska pokusi zbalit stylom, ze si mu sadne do lona, si schopna ho tam za to nafackat, co?

Lulita

Kimmy - tak to ti dalsie stresy netreba, dohodnite sa, ze tam chodit nebudete, podla mna je lepsie si vyjst do slusnejsieho podniku na veceru, ci drink, ako diskoteka

Kimmy

lilyianka

vypité sme mali, on asi viacej ako ja. Ja mám 21 on má 28. To ma napadlo ako jedna z možností, lebo už analyzujem všetko ako to mohlo byť..samozrejme že keby to bolo z naschválu tak by to bolo riadne trápne a úbohé.

malifasa

to mi je ľúto, že máš aj ty zlé obdobie:( No, dôveru som si k nemu musela budovať od začiatku lebo ešte na začiatku nášho vzťahu sa stala taká nepríjemná vec ktorú som ale zistila až po roku chodenia(ako inak ako cez FB správy - vypisovačky s babou) takže s tou dôverou to mám ťažšie ale snažím sa, lebo ho ľúbim, inak by som už dávno kašlala nato..

Lulita

ja tam neznášam chodiť, lebo vždy keď tam ideme tak sa len na niečom pochytíme a je zle..išla som ale, lebo kamošky veľmi chceli a on tiež oslavoval kamarátove narodeniny..Ale po včerajšku s tým asi seknem úplne, nemám ja toto za potreby. Mám akurát skúšky, mala by som sa učiť a miesto toho riešim toto a sústrediť na školu sa bohužiaľ momentálne nedokážem..

Gumka

môže to byť tak ako vravíš, mňa už na chlapoch asi nič neprekvapí..

nirv

Ježiš a fakt si si istá že nie ste pubertiaci? Lebo z opisu to tak vyzerá :) disko, opite baby, sex na wc. No deti.

gumka

kimmy - toto mi isto potvrdia aj ine zeny - chlapovi, ked ma vypite, je uplne jedno s akou ide. Nebud naivna a nemysli si, ze by isiel len so supermodelkou. Poznam tolko pripadov, ked dotycna nesiahala jeho frajerke ani po clenok

Lulita

Kimmy - to vyzera, ze sa vlastne nic nestalo, ale odporucam na take akcie nechodit, ja mam na diskotekach vzdy nejaky divny pocit, resp. mala som, dlhe roky som uz nebola, to fluidum tam mi nesedi