Zatekanie hlienov, nasledna nevolnost

Príspevok v téme: Zatekanie hlienov, nasledna nevolnost
mineralkaxi

Zelam pekny den. Mám problém ktorý mi hrozne otravuje zivot. Takmer neustále mi do krku zatekajú hlieny, ale netusim odkial, pretoze nemam nadchu ani nic, nos mam cisty. Je to hrozne nepríjemné a najhorsie je to ráno, kedy sa zobudim s prisernou nevolnostou na zaludok. Kazde rano ked idem do skoly je to pre mna doslova trapenie pretoze mi je hrozne zle a tie hlieny mi stale zatekaju. POtom ma zvykne boliet aj brucho.. Uz som z toho doslova na nervy... neviem ci uz si to ozaj namyslam alebo to moze byt z toho.. ak mate podobnu skusenost prosim ozvite sa

bossko

Ahoj, vyriešila si to nejako? Mňa s manželkou podobný problém trápi už vyše mesiaca. Prehĺtame hlieny, hoci máme úplne čisté dýchanie a skoro po každom jedle je nám ťažko od žalúdka. Najmä večer. Ráno ani tak nie. Žena mlieko a mlie čne výrobky vôbec nekonzumuje, ja ľúbim mlieko, ale v poslednej dobe ho skoro vôbec nepijem. Náš 3 ročný syn má podobné príznaky. Podozrieval som pleseň, alebo podobný alergén, ale okrem malého ložiska v spálni je náš byt skôr suchý ako vlhký. Výtery nám robili, ale nič nenašli. Ďakujem za každý nápad alebo postreh. Robo.

Domka25

Áno obmedzila som mlieko, prestala som ho tak často piť a myslím že je to lepšie...teda som si ani niako neuvedomila kedy to prestalo...áno môže to byť aj z jogurtov a syrov...skús obmedziť a uvidiš

mineralkaxi

A ked si prestala pit mlieko prestalo to? Ja ani nepijem vela mlieka skor jogurty syry tak to moze byt aj tym asi

Domka25

AHoj mineralkaxi ... ja mám podobnú skúsenosť tiež som mala s týmto problémy ale brucho ma nebolievalo len mi občas prišlo ráno zle...ja som prišla na to že pijem veľa mlieka lebo mlieko zahlieňuje.