Potrebujem poradiť ako si nájsť kamarátky

Príspevok v téme: Potrebujem poradiť ako si nájsť kamarátky
Lenka369

Ja mám obrovský problém si nájsť kamarátky...Neraz som pre to dokonca plakala..Mám 13 rokov.Moje záľuby sú kreslenie,korčulovanie,PC ba dokonca i moda.Chodím po forach ale vždy iba nájdem..BUĎ SAMA SEBOU a tak..ale tí ľudia si to neuvedomujú aké je to ťažké..lebo oni si nájdu kamarátov za chvíľu.Viem že táto téma nemá nič s touto stránkou..no nemám sa komu zdôveriť..tak to píšem sem..nevadí?No takže..v mojej obci sa nenachádzajú normálne deti..je to tým,že sú to samí puberťáci..nadávajú,predvádzajú sa,..no mne to príde trapné :D Prosté tým chcem povedať,že všetci sú takí ošalení a nevedia čo majú z nudy robiť,tak sa predvádzajú a tým chcú upútať celú triedu..no mna neupútali a preto sa Vás chcem spýtať,AKO SI MAM NAJST KAMARATKY? Mne bohato stačí jedna..ale..nie falošná a vlastne taká ktorej by som sa mohla zdôveriť,radili by sme si,a navzájom sa povzbudzovali..Proste taká naj kamoška :).Von moc nechodím,to je asi ten problém..som skôr na počítači a vo vlastnej izbe.Mala som kamarátku (susedku) ale..zistila som že je falošná a že so mnou nechce byť..Bola som z toho sklamaná..tak od hnevu som vymazala jej číslo z môjho telefonu a prislahala som,že sa s nou už nikdy nebudem baviť.Nenávidela som ju.Bola a aj je u mna ako vzduch.Ked ide okolo,tak sa na nu ani nepozrem a ani nepozdravím.Navyše je mladšia o rok..Môže sa Vám to zdať že je to privela a že toto nemám robiť..ale sklamala ma..snažila som aspon ju mať ako kamarátku..ale už ani ona..Neraz som preto plakala,že nemám sa komu zdôveriť a tak..Proím poradte mi ako si mám medzi takýmito puberťáčkami násť skutočnú kamošku na život a na smrť ako sa hovorí :).-Lenka369-

Adel 247

Ahojte ja si to práve čítam a ja nemám problem sa ozvať zo začiatku ano ale teraz aj keď je nová partia tak hneď ahoj ja som aďa a začnem dávať temu skuste to :) a nebojte sa :)

BibaBibi137

ANAHI my možme bit najlepšie mám tiež rada korčulovanie,fotenie,byciklovanie,kreslenie mám tiež 11 rokov ale bývam asi trošku dalej. Trenčianske Teplice poznáš?

BibaBibi137

Ahojte,ja mam ten istý problém tiež si neviem nájst kamaratky, ak ma niekto záujem ja som dievča mam 12 rokov a som blízko Trenčíanskych Teplíc ked tam niekto býva a chce kámošku budem rada , môžme bit aj najlepšie kamošky, len blízko Trenčianskych Teplic :) napíš na pokec email: laurafutbal@azet.sk
mám aj facebook napíšem ti cez pokec. papa

kristina2751

Mne sa stalo presne to iste a teraz ked končím 9 ročník tak tiež sa bojím ,že si nenajdem žiadne kamošky lebo ani ja sa k nikomu neozvem

emmma

Ahoj, ja mam 12 a mam ten isty problem teda no chcem si najst niaku kamardku ale nie je nikto kebize mas facebook tak si mizme aspon pisat :)

Noooooooonka

mám 13 rokov a tiež si neviem nájsť normálne kamarátky.Kamarátky v triede síce mám ale su z inej obce a oni dve su najlepšie priateľky a jedna z nich sa vždy nahnevá ked som príliš často s tou druhou,lebo sa bojí že by sme mohli byť dobré kamošky.A potom no...mam aj najlešiu kamarátku ale ona je ku mne hnusná,správa sa jak idiot a nedá sa z nou normálne rozprávať.Kamaratím sa s ňou len preto aby som v triede nemusela byť sama.A ona so mnou asi tiež iba preto.Ona tiež nemá iné kamarátky...von veľmi nechodím,ved s kým asi ?! Poradte niekto...za chvilu idem na strednu a bojím sa že ani tam si nenájdem kamarátov...na strednej mozno budu lepší ludia ale ja som taká tichá a nerada sa zoznamujem s niekým novým :(

ANAHI

aHOJTE VIETE AKE JE TO PREMNA TAšKE NAJST SI KAMOšKU SOMA TICHA ALE JE SOMNOU AJ ZRANDA MAM 11 ROKOV MáM RADA KORčULOVANIE KRESLENIE AJ FOTENIE KED BUDEM VELKA CHCELA BY SOM BYť MODELKOU CHODIM NA ZáKLADNU šKOLU m.rAZUZA VO ZVOLENE VOLáM SA PETRA KTO MA RAD VšETKO čO JA NECH MY OTPíšE A NECH MY NAPíšE SVOJE MENO A NECH NAPíšE KOMU TO POSIELA AK MNE NAPíšTE MOJE MENO JE PETRA PROSíM VAS OTO DAKUJEM UVIDITE žE AK SI NEVIETE NAJSť KAMOšKU MY BUDEME TIE NAJLEPšIA AHOJTE.

ZenaRoka8876

Mila slecna mam uz trosku viac rokov ako ty som uz dlhsi cast za hranicou dospelosti a chcem ti povedat asi tolko ze aj ked si najdes najlepsiu kamaratku ako som si nasla ja tak sa moze stat ze ta moze sklamat a ked sa naviazes na nejakeho cloveka a po osmich rokoch ta kopne do prdele tak je to na nic.. A po druhe v dnesnej dobe hovorim hlavne o dospelych je vela falosnych ludi ktori len zavidia takze aj na to si davaj pozor a ked bude k tebe niekto velmi velmi mily tak po dvoch rokoch ako ja zistis ze to je ta najvacsia svina.. Prajem ti aby sa ti nestalo to vsetko co sa stalo mne ja som ponaucena zivotom dost a mam velmi vela ludi o ktorych viem ze sa mozem opriet a za ktorych som stastna tak good luck a ako sa hovori niekedy preto aby si nieco dosiahla musis aj nieco obetovat;)

Michaela1

Ty to máš ešte dobré, ja som mala kamarátky na základke a teraz na strednej sa neviem s nikým skamošiť :( tiež som tá menej obľúbená, na hodinách sedím sama a rozprávam sa len niekedy cez prestávky- jednoducho neviem o čom. Je mi z toho nanič. Na strednú som sa tešila, ale teraz som nešťastná. Stále plačem a plačem. Niekedy mám chuť umrieť.
Držím ti palce aby si si aspoň ty našla kamarátky :)