Strava pri chudnutí

Andreakovacova

ahojte,som úplne normálna žena,ktorá sa celý život trápila diétami a jojo efektami po nich,,chcela by som vám priblížit spôsob akým sa to poodarilo konecne mne..asi pred rokom mi známa odporučila jednu skupinu na facebooku,ktora sa venuje poradenstvu v oblasti zdravej výživy a chudnutia.Zo zaciatku som bola veľmi skeptická a produkty sa mi zdali drahé,ale na naliehanie mojej známej(ktorá v tom čase schudla 8 kil),som si povedala,že už som skúsila všetko,tak prečo nie aj toto.Na môj obrovský údiv som začala krásne chudnúť,cítila som sa skvelo a dokonca sa mi zlepšila pleť.No ostávala som veľmi opatrná a čakala čo prinesú daľšie týždne a mesiace.Výsledok?Základný program som ukončila pred dvoma mesiacmi,teraz už len udržiavam hmotnosť,znížil sa mi krvný tlak a vyzerám o desať rokov mladšie:)))

Cítim povinnosť sa týmto skvelým ľudom odvdačiť a takisto pomôcť tým,ktorý blúdia v nekonečnom kruhu diéta-jojo efekt
Ich skupina má názov chudnutie zdravo a efektívne na facebooku
Viem,že veľa z vás si bude myslieť,že robím reklamu,ale ja som na to hrdá,lebo takéto niečo si reklamu zaslúži

Andreakovacova

Ahojte, mne strasne pomohli produkty herbalife, 12kg za 6 mesiacov, teraz sa uz len udrziavam..bála som sa toho, lebo mi to prislo drahé, ale jedna znama mi odporučila skupinu na fb, kde vam k tomu poradia, vystavia jedalnicek, vysvetlia ako co funguje..ide o to najst nie iba distribútorov, ktorý sa snazia iba zarobiť, ale ľudí, ktorí tak sami žijú a venujú sa tomu..je v tom velky rozdiel..velmi ma motivovali a dohliadali na mna kym som nebola ,,z najhoršieho, , vonku...mrknite na chudnutie zdravo a efektívne na fb, snad som pomohla

Andreakovacova

Ahojte, mne strasne pomohli produkty herbalife, 12kg za 6 mesiacov, teraz sa uz len udrziavam..bála som sa toho, lebo mi to prislo drahé, ale jedna znama mi odporučila skupinu na fb, kde vam k tomu poradia, vystavia jedalnicek, vysvetlia ako co funguje..ide o to najst nie iba distribútorov, ktorý sa snazia iba zarobiť, ale ľudí, ktorí tak sami žijú a venujú sa tomu..je v tom velky rozdiel..velmi ma motivovali a dohliadali na mna kym som nebola ,,z najhoršieho, , vonku...mrknite na chudnutie zdravo a efektívne na fb, snad som pomohla

lukhino

ta stranka s ktorou som schudol je -odkaz odstránený- ,vyskusajte a prajem vela stastia aby vam to islo tak ako mne

lukhino

ahojte,skuste si pozriet stranku, mne to pomohli schudnut kolko som potreboval a nebola to nejaka dieta ale naopak ,zacal som sa zdravsie stravovat s pomocou toho,citim sa lepsie,zdravsie a mam ovela viac energie ktoru som nevyhnutne potreboval,a dokonca sa mi aj trochu zlepsila plet,uz po prvom tyzdni isli moje tazke kila dole,nasiel som tuto stranku na nete: » -odkaz odstránený-...
a vyplnil som tam akysi dotaznik a oni mi pomohli na ceste k mojej vysnivanej postave ODPORUCAM!!!!!!!!!!!

VISZLAIOVA

Dobrý deň, chcela by som nejaké rady o chudnutí nejake ucine cviky na brusko ktoré naozaj pri pravidelnom cviceny zaberaju, prosim piste na mail veronica.viszlaiova@gmail.com

Simi2564

Mala by si hlavne vylucit pecivo,sladkosti a tucne maso.
Jesť 5 krat denne v malych davkach.
Po druhej alebo dvanastej nejesť ovocie.Mala by si viac jest bielkoviny ako tvaroh,biely jogurt,maso,ryby..Na syr si dávaj pozor,odporucam ti syr FETA ten je skvelý ked si das so salatom je to super :) Sladkostí sa naozaj vzdaj,mozno jednu za 3-4 dni a nech je to hlavne po 12tej- odporucam bebe.Ked mavas velmi chut na sladke tak rano si kludne daj termix (vanilkovy,cokoladovy) ja ked si ho dam nemam cely den chut na sladke a lahko ho spalis :)Ked budes plus cvicit tak kila pojdu dole :).Rano by si si mohla dat zeleny caj,nastartuje ti to metabolizmus a mas energiu.Na maso si davaj kludne korenie je to super hlavne chilli ked mas rada.Slnecnicovy olej vyhod a nahrad ho olivovym.Ovocie je super ked si ho das na ranajky a desiatu.Potom sa uz neodporuca.Ked dostanes velky hlad vecer tak ziadna sladkost!Daj si zeleninu alebo biely jogurt.Vlašske orechy su super ale iba v malom mnozstve :) Zemiaky nejec a hlavne cestoviny nie.Prve 2 tyzdne ti neradim jest ani tie spaldove cestoviny ale iba ryzove.Potom si daj aj spaldove.
Hlavne ziadne 13 dnove diety a podobne lebo budes mat vlci hlad a priberes dvojnasobok a znicis si metabolizmus.