Zradila ma kamarátka

Príspevok v téme: Zradila ma kamarátka
mimuska384

Ahojte.
Mala som najlepšiu kamarátku, (chodí so mnou do triedy a aj spolu sedíme) no teraz ju už tak neberiem.. totiž stalo sa to, že zo školy sme boli na jednom týždennom pobyte ..
Ja som tam nebola, bola som chorá ale ona tam bola.
Počas výletu som jej tam volala, že ako sa má a tak.. no ona mi ani raz nezdvihla a ani neodpísala..7
(To že nemala signál nebolo možné, volala som aj s inými babami, ktoré tam boli tiež)..
Noo a proste po výlete sa vrátila úplne zmenená:
Nosila štekle, mini sukne (ako št*tka) a zmachlená jak kraslica .. bola zrazu namyslená a ani raz ma neodzdravila .. proste ignorácia 3. stupna ...
a čo ma dostalo, bolo to, že sa bavila s babou, ktorú dovtedy nenávidela najviac na celom svete (ja som ju tiež nemala rada)
... Pred 2 mesiacmi sme si to vysvetlili a udobrili sme sa .. ona mi povedala, že sa s ňou bavila len preto, lebo si myslela, že ja sa s ňou nebavím ..
Chvílu som ju ešte považovala za BFF ale za ten čas som si našla lepšie kamaratky (sme kamaratky už dlhsie .. 2 roky :) ) a teraz beriem ako BFF tie nové .. ale ju nechcem stratiť .. stále je taka namyslena a tak ale ona ma volaco v sebe co ostatni nie .. prosím poradte :((

Kuc 455

Kedysi sme bývali najlepšie priateľky aj s jednym dievčaťom. Boli sme super kamaratky, proste na všetkom sme sa zhodli. Raz išla von s inými babami a nás dve nechala len tak. Chodila aj s nami von ale nie tak často. Neskor k sebe do partie zavolala aj tu moju druhu kamošku . Bolo mi dosť do plaču. Vždy ked som sa s nou dohodla von povedala, že pojde, a ked som jej v ten den volala tak mi povedala že nejde , že ide s babami.A odvtedy ma v škole provokuje aká je super kamarátka s inými . Dosť ma to sere. poraďte prosím :(