Kto má skúsenosti s hennou na vlasy?

Príspevok v téme: Kto má skúsenosti s hennou na vlasy?
Knasi

Ahojte:)

už dlho rozmýšľam nad hennou,ale stále váham..už asi 7 rokov si farbím vlasy chem.farbou..vačšinou to boli šampóny značky Palette, teraz sú to Loreálky šampóny. Vždy som chcela mať pekné hnedé vlasy,ale tými farbami mi vznikli tmavé,skoro až čierne...a neviem si s nimi rady..chcela by som skúsiť hnedú hennu,ale bojím sa čo z toho vznikne..máte s tým niekto skúsenosť? vďaka za odpoveď

Danka

winki

No ja som sa dala pred vianocami ostrihať....šmykla mi krava 5 cm dolu....ale po čase som jej vďačná, ale aj tak je to krava. Síce som sem tam henovala...ale pred tým som veľa peroxidovala tak sa nečudujem, že henna neurobila zázrak.
Teraz si vždy pre umytím dám na vlasy olivový olej asi tak hodinku nechám posobiť. umývam len žihľavovým šampónom. Po umytí požijem od garnieru ten sprej na rozčesanie a nastriekam si aloe vera sprey na polovyschnuté vlasy od loreal taký olejček.... A sú už celkom podľa mojich predstáv.

lekno09

hm,ja viem,ja ich mám velmi suché,a ppoužívam na ne všeličo-oleje sveta:)
ale to asi v genetike,neviem.keby si videla moje kozmetické vlasové prípravky,tak ozaj možem otvorit malý obchod:)

winki

Po použití sú vlasy tvrdšie, menej sa mastia a sú rovné. Ale dosť ich to vysušuje takže treba popri tom aj po používať olej na vlasy. Inak je to dobrá vec.

winki

no neboli to zas úpne dva roky... ja by som teda zvolila farbu čo najsvetlejšiu hnedú a tým farbila šediny. Ja si tiež raz za tri mesiace kúpim nejakú svetlú hnedú aby som dodala šmrnc prírodnému odtieňu a nemá to efekt farbiť na tmavšie.

winki

Ale zbavíš sa hnedej....ja som si tri roky farbila na čierno a vyrástlo. Po 2 rokoch som nevedela, že som čiernu mala.

lekno09

počuvaj dievča,chod k odborníčke nech ti ich zosvetlí na svetlo hnedu,a až po mesiaci ,alebo 2,možeš začat hennovat,inak sa nedočkáš kým ti odrastú tvoje vlasy.