Pomale umieranie

Príspevok v téme: Pomale umieranie
zitzivot

Ahojte
chce sa mi vykricat do celeho sveta ze uz dlho nemam chut zit, nic ma nevie potesit, utiekam sa len do samoty a marne hladam zmysel zivota, nieco preco by som tu este mala ostat. na to aby som si sama vzala zivot som prilis zbabela a predsa len vzdy som bola skor optimista takze nejaku nadej, ze bude lepsie, predsa len este v sebe zivim. ale mam svoj sposob ako sa prepracovat postupne do hrobu a to je uz velmi dlho trvajuca anorexia a tentokrat je to uz s mojou hmotnostou kriticke.
ani neviem preco sem pisem, chodim k posychiatrovi, aj k psychologovi na individualne terapie, bola som aj na lieceni, viem co mam robit len problem je ze asi NECHCEM sa z toho dostat. a tak by som chcela chciet:-)

TTT

Ved to je to...ze v zlej situacii sa neda ten zmysel najst. Ak si raz stratila zmysel zivota...neviem ci este niekedy moze prist. Mne zobrala zmysel zivota jedna zenska...tym.ze mi zobrala..ukradla niekoho ktoreho som mala rada...niekoho mi zmenila o 150stupnov..on sa mi otocil.. Je jedna ruka s nou...a ja som stratila oporu..a vsetko co robim a poviem je zle...Tak s tym sa clovek musi ucit zit..

Ddana

S hľadaním zmyslu je to v takom stave veľmi zlé, pretože ho nenájdeš. Poznám to. Jeho hľadanie ešte viac zhoršuje stav. Jednoducho nerieš zmysel skús žiť momentálnu chvíľu. Nerieš minulosť, ani budúcnosť. Ozvi sa ddaannaa(a)centrum.sk

nikaroxy

Neviem ci si moj prispevok precitas, alebo vezmes k srdcu, ale musim prispiet. Vieš bola som tento rok v Osviencime, prezila som smrť kamoškynej maminy ktora umrela cez leto na rakovinu, skoro som stratila babku ked jej zlyhalo srdiecko, mamina skoro v zime neprezila autonehodu tak celkom neviem pochopiť ludi, ktorí sa len tak vzdaju zivota, pretože niektori tak velmi chcu zit a nepodari sa to. Mala by si si vazit tento dar, najst zmysel preco s akazdy den tesit, zacat nieco robit a nesediet doma a opustat sa ake to ma tazke. Aj ini to maju tazke ale nasli v sebe zmysel. Musis ho najst aj ty. Aj keby mal byt zmysel zivota psik, alebo nejaka zaluba - knizky, sportovanie, príroda, prechadzky, písanie denníka..nidky nevies co v tvojom zivote este moze prist a urcite by si nechcela ublizit vasim tym ze by si odisla. Velmi by si im sposobila bolest. Ak si chces popisat o tom kludne mi napis, verim ze zmysel najdes :-*

TTT

Kazdy tu len pise..ze na depresiu sa lieky a psychologovia..ale nieje ti tak. Iba ten kto za tym je..kvoli ktoremu mas tie depresie ti moze pomoct. A ak citis nepokoj a zlo okolia..tak potom sa s tym neda nic. Poznam to....lebo to zazivam...a inak sa neda. Ja som sa uz naucila zit s depresiami...lebo prezivam peklo na zemi...

p.d.

Podla mna mas depresiu preto, lebo mas nedostatok latok v tele. Telo trpi.
Pusti si tuto pesnicku a ked pocitis vanok, tak je to este ok:
www.youtube.com