Ako prejsť z kamarátstva do vztahu

Príspevok v téme: Ako prejsť z kamarátstva do vztahu
L.A.S.K.A

Ahojte. Poznám jedneho chalana 5 rokov .Chodili sme spolu do skoly ale on bol v inej triede. Na vysokej sme sa opäť stretli v tej istej škole ale v inom odbore. Vždy som ho brala ako dobrého kamaráta až kym sa nestalo toto: Oslavovali sme meniny a narodeniny spoluziakov. Pili sme smali sme sa nalada bla vyborna. Cely čas sme sedeli pri sebe a on ma hldkal po nohe no priliž opity nebol ja som bola viac :D No potom ma vzal za ruku a odisli sme do vedlajsej izby tam sme sa zacali bozkavat.....Chvala Bohu nic horsie sa nestalo ale ja od vtedy stale myslim na to co sa stalo a hlavne na neho. A ja by som chcela viac ale neviem co mám dalej robit ... :(

Mimulus

Ak on necíti to isté tak riskuješ kamarátstvo - ale aj keby to tak bolo tak vždy sa budeš trápiť, pretože očividne si sa zamilovala. Vieš platonicky ľúbiť niekoho koho nemôžeš nikdy mať a dotyčný bude napriek tomu tak veľmi blízko je tá najhoršia bolesť. Môžete byť kamaráti ak si dokážeš toto predstaviť. Alebo zisti čo si o tom všetkom myslí on - nenápadne, keď aj cez niekoho tretieho.

L.A.S.K.A

Tak poznáme sa od strednej. Vždy sme si mali čo povedať no od vysokej si máme viac čo povedat je milsi a pozornejsi...

Mimulus

,,Chvala Bohu nic horsie sa nestalo,,

:D :D :D :D :D

Neviem akí dobrí kamaráti ste ale riskovať dobré kamarátstvo kvôli chvíľkovej opitosti je veľké riziko.
Veď sa ho spýtaj priamo! Nemôžeš nič pokaziť - porozprávajte sa o tom čo sa stalo a nech ti povie svoj názor.
Ale za žiadnych okolností mu nevyjav svoje emócie, pretože on to nemusí cítiť podobne a je po priateľstve.