Tajnostkar

Príspevok v téme: Tajnostkar
Magdalenka23

Zdravim, spoznala som jedneho chalana. Stretavame sa uz asi mesiac, no nejaka extremna laska to nie je. Vyzorom je taky priemer. Ale co ma na nom pritahuje je jeho tajnostkarstvo. Ked sa spolu bavime a pytam sa ho co robil, ake ma konicky- proste nieco co sa tyka jeho osoby, tak sa vyhyba odpovedi alebo zvoli nejaku diplomaticku, pripadne jemne prejde do inej temy- najradsej takych co sa tykaju mna.
Z toho vsetkeho mam ja dojem ze mu nevadi ked sa ho to vypytujem, ale odpovedi nejakej uspokojivej som sa este nedockala.
Co sa to s nim vlastne deje a preco to robi?
Este som v zivote takeho cloveka nestretla :)

Vojtoo

nooo, je to relativne, vezmi si, ze ak by ti dal vsetko na tacke, len tak, bolo by zle :D
mozno sa otvori, ked ti bude viac verit..
taketo spravanie je v norme a OK pokial je len take, zo zabavy..
ak nikdy nepovie co robi, tak dovi dopo, neni co riesit..
napr. tiez by som nepovedal, kam idem, len tak hocikomu, naco aj ?
ak by som danej osobe ( je jedno aky vztah, ci parnersky, manzelsky, alebo susedsky), DOVEROVAL, tak potom neni problem..

MESIAC - to by bol samovrah, ak by to veril natolko, aby vyzradil nejake vacsie tajomstvo ;-)

Co sa to s nim vlastne deje a preco to robi?

no ak nieco tym sleduje, tak mu to pokazim :D sleduje tvoje reakcie, kde mas limity, atd.. ci mu doverujes, atd..
ak tym nesleduje nic, tak je magor, vid prispevky dole..

PS: som presne taky, aky je on :D dufam ze ta nepoznam :D (ale stavim sa ze neee)

MARISAPEPE

TAK ISTO REAGUJ TY O SEBE AKO ON O SEBE,ABY VEDEL AKE TO JE.ON JE TAJNOSTKáR AJ TY BUD.CHCE O TEBE VEDEIT A PYTA SA???? TAK REAGUJ PRESNE AKO ON.

QURVA JE TAK TY VšETKO PREZRAD BUD OTVORENA A ON JE QA TAK AKO MNOHý.

AJ TO JE MOžNé žE VELMI SA POPáLIL JE Už VELMI OPATRNý.

Deria

no, tym som nechcela povedat, ze je uchylak! i ked to na nich casto vobec nevidno. stalo sa aj take, ze chlapik pochadzal z dediny, kde ho kazdy poznal ako super suseda, prijemneho cloveka a bum, ze vrah! to pisem len na konto toho, ze nikdy nemozes vediet a s istotou tvrdit, ze nie je napr. nejaky podvodnik, ked vsetko zatajuje. (mozno zenaty s detmi?).... a mozno je nejaky bohac, ci vysoko postaveny a chce najprv zistit, co k nemu citis, prv, nez sa s tebou ukaze v kruhu svojich priatelov.:) (ale to by bolo uz druhe "pretty woman",:) v kazdom pripade zisti o nom viac. mas pravo vediet, s kym sa stretavas.

Maoam

daj mu este cas, mesiac je kratka doba, mozno je to len introvert a potrebuje cas, kym sa trocha pootvori a zdoveri

daj mu sancu, ale bud opatrna

Magdalenka23

S tou opatrnostou je to dobre, to beriem. Len si niesom ista, ze by bol ten typ- uchylak alebo nieco podobne.
Uplne normalny chalan, nespozorovala som na nom nic nezvycajne, az na to tajnostkarstvo. :)
Ked niesme spolu nema problem sa ozvat, poslat sms ze ako sa mam a podobne...

oumajgaaaad

"urcite ti nikto nechce nanutit rozchod alebo strach ale bud opatrna!"
hahaha, vobec nie :D vy ste tu inak kvalitni pacienti :D

Deria

a este, nakolko nevies, co mozes od neho ocakavat, nemala by si taky vztah ukoncit nejako nesikovne, lebo by sa ti to mohlo vypomstit. urcite ti nikto nechce nanutit rozchod alebo strach ale bud opatrna!

Deria

tiez som totiz poznala jedneho velmi sarmantneho, bol by pre mna urobil hadam vsetko ale nas vztah som (s tazkym srdcom!) ukoncila prave z podobnych dovodov a chvalabohu vcas a takticky, lebo nakoniec som sa dozvedela, (vlastne aj presvedcila)ze to bol mafian! este ze som potom vycestovala na dlhsiu dobu do zahranicia, pretoze nemal v ziadnom pripade chut sa ma vzdat.
tiez si myslim, ze treba rozoznavat introverta od tajnostkara, ktory robi vsetko preto, aby co najviac zatajil. s takym clovekom treba hovorit narovinu a ak nevyjde s pravdou von, ruky prec od neho, cim prv, tym lepsie, moze to byt "vselikto"!