Spravanie zien

Príspevok v téme: Spravanie zien
natalia114

Neviem, ci len ja stretavam take zeny/baby alebo sme/su vesetky take iste.
Mam 20 rokov, studujem a teda sa aj stretavam so stale novymi tvarami. Ked sme sa uz ako tak spoznali tak sme si zacali pomaly odkryvat aj tajomstva sukromia, a rozpravat sa o nasich chlapoch.
A po takychto rozhovoroch som usudila, ze bud nie som normalna ja, alebo len stretavam nenormalne baby.
Vadi im, ze ich chlap si ide zahrat tenis, ze ide von kde su aj baby, zesi napsie s chalanmi, ..no podla mna prehnana ziarlivost, ved ja sama by som sa citila obmedzena kebyze mi chlap zakazuje strevat alebo piosat si s chalanmi tak preco by som to ja mala zakazovat jemu?
Urazaju sa za blbosti, ze im neprezvonil 20krat ale len 19, ze im nezavolal alebo nenapisal hned ked vstal alebo hned ako skoncil skolu.
Alebo sa rozculuju, ze kde su tie casy ked im kazdy den kupoval cokoladu, kvety, knihu alebo nieco podobne a ze teraz to uz nerobi a podobne.
No neviem, ci to pride divne len mne alebo aj vam, preto som zalozila tuto temu. Lebo mne nepride normalne aby chalan kupoval kazdy den babe nieco (chudak a este ked ani nezaraba a studuje..) alebo aby ju za den 20krat prezvanal a vola. Ved si dva krat zavolame a hotovo nie? Ako..mne by to uz liezlo na nervy. A potom sa cuduju, ked im povedia ze chcu viac slobody a volnosti. Co si o tom myslite vy?
(P.S. hlavne ze ked ideme na diskoteku tak ony mozu tancovat s chalanmi ale ked uvidia fotku kde je ich chlap s babou tak slzy krik nadavky..no nechapem)

TinaM

natalia: podla mna sa to teraz zacina lamat- prechod medzi pubertou a dospievanim. Kym dostudujes, bude snad vacsina tych bab uz mentalne niekde uplne inde. Ty mas tu "smolu", ze si z nich prva, co sa posunula k dospelosti ;)

natalia114

som rada ze mate rovany/podobny nazor ako ja. A jasne na tom aj ja prisla ze im sa zdoverovat netreba lebo to pocuje jednu vetu, obohati ju o dalsich desat a posunie dalej.

TinaM - taku kamosku aj mam ;-)
len s tymito sa stretavam casto kedze sme spoluziacky a este aj na private spolu takze sa tomu vyhnut velmi neda. Aj sranda s nimi je, vsetko OK az na toto, tak som bola zvedava, ze ci mam fakt len ja stastie na take baby (lebo aj na strednej boli podobne)alebo je to globalne ;-)

Dadula56

No co uz, tieto baby su ako v kurniku, rozpravaju si to medzi sebou, takze je to normalne, iny nazor npoculi, ani sa im o tom nesniva. Takato baba potrebuje podpapucnika, ktory bude skakat ako ona piska. Nesebavedomeho jedinca, takeho isteho ako je ona sama a navzajom si potom riesia na sebe svoje komplexy a hraju sa na roman z cervenej kniznice. Je to perfektna symbioza. Normalny chlap by ju totiz poslal niekam. Ja si myslim, ze kazdy ma takeho partnera, akeho si zasluzi. Len na tvojom mieste si najdem ine znamosti, pretoze toto pocuvat by som nevydrzala.

xxy

ja take baby nepoznam, asi preto, ze s takymi, co maju v hlave vymetene, sa nestretavam, teda nemusim riesit debilne problemy a cudovat sa tomu. bez urazky.

MultiLevel

presne tieto zenske neznasam a som stastna, ze sa k nim neradim. Aspon podla mojho priatela som uplne ina v tomto....

TinaM

vsetky tieto "kravinky", ktore si vymenovala hovoria len o tom, ze baby, ktore stretavas maju asi velmi lahky zivot a bezproblemovy vztah. Ved pockaj, pride nejaky vaznejsi problem a vsetky tieto stupidne problemiky pojdu bokom. A prezvananie...ach...sladke spomienky na zakladnu skolu,ked boli mobily novinkou a vsetci sme sa z nich tesili. Na co asi mam prezvanat svojmu priatelovi...akoze nanho myslim? jezis maria, chudak, ved pracuje, ma milion telefonatov pocas dna a este odo mna aby mal 30 zmeskanych hovorov. Ale to babenky, ktore spominas, asi nepoznaju. Ved raz mozno spoznaju.
Najdi si nejaku kamaratku, ktora bude na rovnakej urovni ako ty a tymto "kamaratkam" vela toho o sebe nehovor. Totiz baby, ktore riesia taketo hluposti ja nepovazujem za spolahlive priatelky a preto by som si rozmyslela, co im poviem.

lukaszkosic

Som približne v tvojom veku a podľa mňa je to preto, že dnes sú ženy v pozícii toho kto si môže vyberať. Teda majú aj väčšie nároky.

A ďalšia vec je aj to, že by bol Váš (nie konkrétne tvoj) život nudný keby ste si ho neokorenili týmito stupidnými \"problémami\". Taký vzťah je potom nuda a nie je čo rozoberať. No určite to nie je takto v každom vzťahu a u každej ženy.

Ale keď ti to príde divné tak si živým príkladom toho, že sú aj normálne ženy ;)