Nedôvercivost v kazdom muzovi

Príspevok v téme: Nedôvercivost v kazdom muzovi
september

Dobry den. Chcel by som pomôct svojej ´´kamoske´´ s jej nedôverou. Je velmi krasna(myslim tym jedna z tych uplne najkrajsich - najziadanejsich) slusna a uvedomela vo vztahoch. Asi prave tam tkvie jej problem. Chce mat normalny vztah zalozeny na dôvere, spolahlivosti, a so srdcom, no nedokaze verit osobe ktoru pozna, miluje, a aj je nou milovana. ma cca 20 rokov. Je velmi spolocenska, nema problem sa s kymkolvek hned spriatelit, ale ´´nedokaze mat pravy vztah´´. Ju samotnu to velmi trapi, boji sa, ze kazdy jej vztah pokazi, pretoze jej priatelov to casom prestava bavit. jej nedôvercivost je citit vsade,, mam namysli uplnu dôveru v milovanej osobe, ze ju nikdy nepodvedie, nenecha v stychu, ci ju naozaj miluje, ci nieje s nou len pre jej krasu, aby ju dostal do postele...Je velmi slusna, nechodieva spat len tak s niekym. nechodi po diskotekach opijat sa... Vie uz, aky vedia byt muzi hnusny, ponukali jej peniaze za sex... Vidi, ake su vsade zle vztahy, povrchne. Je v obraze, aka je vysoka rozvodovost, nevera. Aj pri jej spoluziakoch. Hovoril jej jeden, ako chodi s tou, a ako ju podviedol s druhou... Jednoducho vie, ako to uz zvykne chodit, a taky vztah jej pride uplne bezcenny. Neveri, ze je sanca, aby jej manzelstvo vydrzalo s jednim clovekom do konca zivota. Vôbec neveri, nedokaze verit v nic dobre, a zle pochopitelne nechce. Pri kazdom zacatom peknom dobrom vztahu mysli uz len na den, kedy sa to skonci. Vzdy hned mysli, vo vztahoch, na tie horise alternativy. A ju samu to velmi trapi, chce sa zmenit, snazila sa. Ale zatial to nedokazala, a straca nadej, ci to vôbec niekedy dokaze. Trapi ju to. Preto by som jej chcel poradit, a tak som s tym prisiel aj sem...

za kazdu akukolvek radu a nazor dakujem

karkulkaa

nozdrap
očividne si nečítala túto knihu...nechytaj sa iba názvu...treba si prečítať aj to čo sa píše v nej

Vojtoo

to je nejaka blbost :)
potom trpi paranojou, alebo jej ziadny muz zatial nedokazal dat dost dovery, co si myslim, ze je nepravdepodobne.. (muz prejavuje doveru viac ako zena, vseobecne.. a je ochotny riskovat a stavit viac, nez zeny.. vseobecne.. a globalne :P )
alebo nechce doverovat.. dovera nie je nieco, co pride zadarmo, chce to enormne extremne vela usilia..

september

niesom, ta kamaratka
jej tato nedôvercivost naozaj vadi, naozaj sa chce zmenit, viackrat mi to hovorila. Riesi to aj so svojimi frajermi. Ale nikdy sa jej akosi nedokazala zbavit, stale nedôverovala a kvoli nej padali vztahy. Pretoze neverila... Terajsi jej frajer uz povedal, ze ho to takto nebude navzdy bavit. Ona ho nechce stratit, ale nevie sa premôct. Nedokaze plne dôverovat, a teda ani uplne milovat. Povedala mu, ze sa to bude snazit zmenit. Mozno aj preto sa mi s tym zverila. Ona pomoc chce. Ja sem obcas chodim, tak ma napadlo, ci to tu nenapisem...

Cakat 10 rokov, to jej predsa nemôzem povedat. Ona ma ten problem teraz. Teraz s nim chce pomôct...Ano, aj ten vplyv druhych. Ci ju nepokazia...

Uz som sa ju aj pytal na taku situaciu, ci by dokazala verit, milovat pre nu najkrajsieho muza. Ale povedala mi ze nie... vravela mi ze neveri, ci bude niekedy niekomu tak dôverovat, proste nevery, nech bude akykolvek, ze musela by najprv zazit, muselo by ju cosi presvedcit...
Tu knihu jej poradim.

Michael, ako to myslsis s tym vymstenim?? Vsak jej chcem len pomôct. Preco nato môzem doplatit? No ano, mozno sa da hovorit aj o jej pyche, ale nieje vôbec namyslena, ani zla. Ale ma fakt byt preco pysna. Aj je komunikacia je velmi jedinecna ako pri inych. Hned povie svoj nazor, a velmi trefny, spravny. Nebola vzdy takto krasna,, v podstate vyrastlo z kacatka labut...
Cize mal si na mysli, ze do krasnemu by uz dôverovala...? Povedala mi ze nie. Zeby len nevedela co chce?...
a tym koncom si mal na mysli, ze je to vlastne v poriadku?, nik by nemal dôverovat nikomu?,, ja nwm...

htherapy

Michael ma pravdu v tom, ze nehladaj pomoc pre niekoho, kto ju mozno nechce. Pomoc musi hladat sama. Pokial teda ty nie si rovno ta kamaratka ...

michael

No- no je to tak na úvahu o čo tu vlastne ide.Ja si myslím že nestaraj sa do života kamarátky lebo sa ti to vymstí! TO bolo za prvé.Za druhé,- nemyslím si že je to tak ako píšeš.Vieš, krása a pýcha maju spoločného menovateľa a tým je nedôverčivosť. Tak že pozor!Nie chce sa zamilovať, nie len preto že pochybuje či ju ten dotyčný nenechá, ale aj preto že čo ked sa pritrafí lepší a krajsí. (Špekulácia z láskou)Možno sa teraz mylím (ale ne myslím si) ale nikdy ani tomu najlepšiemu priateľovi nevidíme až na samé dno srdca čo v ňom je, Tak to je, tak to v živote chodí,- ale to pochopíš ked budeš mať viac rokov.Konec. Podstatu som napýsal , dalej sa mi nechce to rozvádzať a bolo by čo.

nozdrap

karkulka každý si vyberá partnera na základe toho čo vidí samozrejme povaha je doležitá ale ak nevyhovuje mu obalom nemusi sa vediet ani milovat s tým človekom lebo nie je jej pochuti proste žiadna prítažlivost.to ta musi zaboliet srdce ak niekoho miluješ pri pohlade na neho.neviem milovat človeka ktorý sa mi nepáči a o sexe už nehovoriac.ved nebude so mnou chodit muž kt preferuje blede typyžien napr ked som tmavovlasá.a nič na tom nemienim menit na svojom postoji žiaaden psycholog mi nevymyje mozog,myslíš oni podla srdca si vyberali partnera alebo podla toho čo videli.vidiet je najviac.

MARISAPEPE

skor si myslím že nestretla muža kt by vyhovoval uspokojoval jej predstavy,ak nie je niekto prítažlivý pre mna nepáči sa mi neviem ho milovat skor v tomto bude problem si myslím.to musi byt vzájomná atraktivita,može sa žena páčit chlapovi ak jej nie je pochuti.KAžDý PREFERUJE NEJAKý TYP.