Ochlpenie

Príspevok v téme: Ochlpenie
liliana11

zdravim, som zufala trapi ma ochlpenie:( mam ho proste vsade ,prsia ruky chrbty ruk brucho zadok nohy tvar celo nos.. nebudem sa dalej rozpisovat proste sa citim ako opica hoci nieje to extremne vidno,zhorsuje sa to a ja neviem co mam robit vsetky hormony mam v poriadku co to moze byt ??? babule ak mate podobny problem prosim napiste ako ste si s tym poradili... som bezradna

liliana11

takajedna

ano su aj ine lieky ako antikoncepcia ale nasi lekari jednoducho predpisu hak ako keby to bol liek na vsetko , tento nas problem lekari neberu vobec vazne mam taky pocit pritom to ma velky vpliv na psychiku a kvalitu zivota. musis si najst naozaj dobreho lekara ..

takajedna

no lenze ja antikoncepciu brat nechcem :-/ a keby som si ju aj dala predpisat a brala by som ju par mesiacov a potom by som ju vysadila vratilo by sa to zase? nie je nejaka ina alternativa ako antikoncepcia? :D

liliana11

Lulu
dala som si robit testy 2x a pozerala som si vysledky mam to na kazdych inak, vraj mam trosku znizenu stitu zlazu lenze mne tie chlpy aj zarastaju pod kozu mam zhorsenu kvalitu pokozky ,vlasov dost vyditelne vrasky pod ocami -pred par mesiacmi som o takych problemoch ani nesnivala ze sa mi mozu stat

liliana11

skôr dufaj ze chyba bude prave v hormonoch to sa da upravit.. ja som bola a mam vraj vsetko v norme povedala mi ze keby to teda boli tie hormony da mi nato lieky ale ja mam vsetko v poriadku :(

takajedna

ja mam podobny problem :-/ mna trapi na krku hlavne a na bruchu mam tiez,ale na bruchu to nejak neriesim...uz som bola aj na laserovej epilacii 2x, kedze v lete sa to nemoze robit, tak som akurat na leto chlpata jak opica...tak som sa nahnevala a zacala som si depilovat krk, aby som bola aspon na nejaky cas bez chlpov a este aj pinzetou vytrhavam...kedze mam cierne huste vlasy,tak chlpy mam rovnake vsade :-/