Presvitajúca podprsenka pod oblečením

Príspevok v téme: Presvitajúca podprsenka pod oblečením
Catali_na

Ahojte,, chcela by som sa spýtať aký je váš názor na to, keď vidíte nejakú ženu (alebo seba samú) že má napr. biele tielko a pod tým bielu podprsenku. A tá podprsenka je buĎ úplne vidieť, alebo je vidno celý jej lem. Aký na to máte názor? alebo dá sa tomu predísť napríklad telovou farbou a inýms strihom? pretože som si kúpila šaty, ktoré majú vchnú časť ako biele tielko a keď pod tým mám bielu tak je vidno celý lem a nie je to pekné . čo s tým?

Lulita

presne...nemsie byt toho naraz vela, ja som si vzala jednoduche zabkove sandalky s kvetom a jeans kratasy a k tomu ten top je bez vystrihu, cize ten sexi prvok na ozivenie sa tam hodi, nehovoriac o tom, ze muz mal neskutocnu radost, ked so mnou isiel :)))

Sisi111

Jednoduchá hladká telová podprsenka by nemala presvitať.

A čo sa týka toho ako to vyzerá - môže to vyzerať aj dobre aj zle. Keď si to oblečie žena vrámci elegantného outfitu, podprsenka jej padne, je pekná no nie vulgárna (ako popísala lulita napr.) môže to byť pekné. Ale musí sa to proste vedieť nosiť. Ak si však tielko cez ktoré presvitá podprsenka oblečie baba k šialene vysokým opätkom, minisukne atď. pravdepodobne bude vyzerať len lacno

butterfly978

Ja osobne to neznášam, podľa mňa to väčšinou degraduje celý outfit :) Pod biele topy nosím len telové hladké podprsenky, tie nevidieť. Vyskúšaj...

Lulita

ja mam take pekne romanticke prisvitne topy, ked nemam chut na velke obzeracky dam si pod neho tielko, ale krajsie vynikne s telovou podprsenkou (kremovobezovoruzovy) a rozhodne to zle nevyzera :p

ebi7777

tak nie stále je to pekné, ale niekedy je to výnimočne sexi,, napr. hladká jednoduchá blúzka krémovej farby pod blúzkou luxusná čipkovaná krémová podprsenka vyzerá naozaj veľmi žensky, vie to spraviť zázraky a elegantný sexepil, ale pravda treba to vedieť aj nosiť,,,,, no ale ako hovorím, bolo by treba vidieť celý outfit, že ako to ukáže....