Norethisteron (liek na oddialenie menstruacie)

baška :)

... no ja osobne by som neriskovala, že dostanem na dovolenke menzes- predsa to obmedzuje! Už na dvoch dovolenkách som použila tieto tabletky a uplne v pohode - židna zmena nálady počas dovolenkovania, žiadne vyrážky, žiadna zmena intenzity alebo bolesti menštruácie. Možno som mala šťastie, ale... no treba skúsiť- je to ako s HAK -
NA KAŽDÚ VPLÝVA INAK ...
( a navyše- je to liek, tak by ho hádam nevyrábali, keby tak škodil, nie? )

dariaaa

Ahoj, je to svinstvo, brala som to pred dovolenkou, byvalo mi z nich zle, a potom ta menstruacia co prisla- to bolo nieco strasne, tak bolestive na nevydrzanie , ze som nevladala ani na wecko ist. Pokial to neni nutne, radsej si zdravie nenic.

benny

Fuj, ja by som to uz nikdy nebrala..je to riadny sajrajt..Brala som to minule leto kvoli dovolenke..vsetko ok aj po vysadeni..A asi po dvoch mesiacoch ma zacali brutalne boliet prsia..trvali to asi tri mesiace pocas cyklu a tyzden pred nim a tyzden po..Potom mi to preslo..ale aj teraz skoro rok po uzivani toho lieku ma niekedy zacnu chvilkovo boliet..Nikdy predtym som to nemala a dala by som krk ze je bol nasledok norethisteronu..

damian

To je loz, ze sa Ti nic nestane, lebo zasahuje to vazne to menstruacneho procesu, co je proti prirode (ci Bohu).
Pamatate o Butterfly efect (Motyli efekt)?

ehm-girl

nic sa ti nestane...ja som ich uzivala toto leto...a uplne v pohode. po vysadeni mi prisla do 2 dni menstruacia a trvala dokonca kratsie...

kara

ahojte,ja som ich už dávno brala 2x.Raz som sa z nich vysypala na tvári,aj vďaka slnku..a 2.x mi bolo tak zle na dovolenke asi 4dni,až som tam skonč.v nemocnici:(nevedeli,co mi je,zimnica,nechutenstvo,bolest brucha,slabost..ale ked sme sli domov,nič mi už nebolo,všetci si mysleli,či nemám slepák chytený,ale nie,a dodnes si myslím,že to bola reakcia z Noredisteronu.Nechcem nikoho strašiť,každy organizmus je iný,ale radšej volím už tampóny a prežijem ako tablety.

marcel polak

MOJA ZENA BRALA 5 DNI TABLETKY NORETHISTERON A CHCELI BY SME VEDIET AKE TO BUDE MAT VLIV NA BABETKO. VOPRED DAKUJEM.