Bacullka... vztah

***Wellia***

Slovo Baculka je podla mna pozitivne, reprezentovat by ho mali zeny, ktore maju nejakych 7-10 kg viac ako by mali mat na svoju vysku. Baculka pre muzov je kypra zena, no stale sexy, nie rozkysnuta a neforemna. Muzi v mojom okoli vnimaju baculky tak, ze je to nejaka sexica najma za mlada(vacsie prsia a zadok), aj ich to pritahuje take typy postav, no vztah podvedome odmietaju asi preto, lebo vedia, ze prirodzene kyprejsie "sexi" typy postav sa udrziavaju tazsie a casom to uz nie je sexy, lebo to rozkysne.
Zeny, co maju nad 70 kg(ak nie su extra vysoke)? uz vacsinou muzi povazuju za velryby.
Inak nechapem tento fenomen "baculka". Moja babka mala v mladosti 50 cm v pase, extremne huste vlasy po zadok, jedlo bolo zdrave, lebo chipsy a McDonaldy neboli a cokolada bola nieco ako rarita. Napriek tomu aj vtedy boli niektore zeny baculky, no nie vypasene, ale proste mali prirodzene taku stavbu tela. Ale nikto nebol tak neforemny a zeny nemali take divne postavy ako teraz. Staci sa zamysliet nad tym, co do seba pchame, lebo aj "titul" baculka si treba zasluzit!
Taka Kim Kardashian je pekny priklad sexy baculky(ked bola v TOP forme, nie teraz, teraz je vypasena)... tot slova mojho priatela a jeho kamaratov :-)

Hôrka

Ja mám tiež nejaké kilečko navyše a vôbec mi to neprekáža. Cítim sa pekná a šťastná. A vôbec nepochybujem o tom, že ma môj muž miluje, lebo mi to dáva pocítiť na každom kroku. Dôležitý je tvoj vlastný postoj a pocit zo seba, na názor tvojho okolia sa môžeš vykašlať.

deny2

Suhlasim ciarocka, sa mi zdá ako keby bola vaha najpodstatnejsou vecou, ktoru chce kazdy stale riesit. Pritom ci je človek pekny az tak ani nezavisi od kg, pokial samozrejme nejde o nejake extremi :-)

aktoX

moja priatelka je baculata a pritom vela cvici a ma dobru kondicku fakt. robime vela aj v zahrade a v robote sa tiez namakame. ale je to taka figura od narodenia. aj jej mama je taka aj otec a sestra. zato nemusi byt clovek chory ked ma oblejsiu postavu. a volakedy zvladne viac fizickej roboty ako vychudnuti.

sweater.

lylianka :D nemozem z tvojeho prispevku :D. a neviem, mne sa pacia vysportovane zeny, mozem si to dovolit povedat takto nahlas bez toho aby sa domna niekto obuval lebo tiez nemam postavu nazahodenie :). a pre mna to nieje len o vyzore. s dobrou fyzickou sa spaja aj zdravie. a ako sa hovori zdrave telo zdravy duch, takze ide to ruka v ruke vsetko...

lilyiankaa

samozrejme, že aj 100kg žena o sebe radšej povie, že je bacuľka .. videl si už takú, čo by sa nazvala malou hrošicou?

0vecka

2 flegma... jj presne take nieco... to je taky stred toho pod cim si predstavujem baculku... problem je ze zena ktora ma 100kg tiez o sebe hovori ako o baculke....