meskanie menstruacie

Príspevok v téme: meskanie menstruacie
simona9876

Zdravim...chcela by som sa poradit...dnes je 34 den mojho cyklu a menstruacia mi meska. Prsia mam velke nadmieru citlive, vytok ako pred menstruaciou -> vsetky moje bezne PMS ....nikdy som nemala menstruaciu pravdidelnu...od 12ich a teraz mam 19... kazdy mesiac mavam mykozy, lekarka vsak ziaden zapal nenasla.... za posledny mesiac som za tyzden pribrala 4kila a za dva dni ich opat zhodila... nervozna som dost kedze som maturovala a prijimackujem a casto placem. Tehotensky test som si este nerobila, no chystam sa. Priatel sa domna nikdy neurobil a cez plodne dni, kt som mala cca vzdy vypocitane sme to nerobili ale tesne po nich ano... Myslite ze mi moze meskat menstruacia zo stresu, z priberania a chudnutia? Ja sa z toho zblaznim!

Terezzza

ahoj, ja mam ten isty problem...tiez mi meskaju, a tiez to je uz viac ako 11 dni...test som si robila,ale bol negativny...mozno fakt su to stresy, kedze ja statnicujem :((...ale tiez ma to uz ubija...:(

Kvety zla

ano, menstruacia ti moze meskat zo stresu, priberania a chudnutia. tiez ti moze meskat z toho ze si tehotna. jedine to zistis ak si spravis test.
vypocet plodnych a neplodnych dni je kravina, kedze sa to lisi od zeny k zene a spermie vydrzia v tele zeny kludne aj tyzden.