Aku farbu na licka si vybrat?

didus_didus

mam tiež svetle vlasy aj oči a patrim medzi bledule..pouzivam normalne ruzovu farbu na licka a zatial som nikdy nemala tvar tmavsiu ako krk tak to hlavne neprehanaj s intenzitou farby..staci rozjasnovač resp.ked nie ruzova tak broskynova určite nie hneda alebo cervena...vyskusaj viac verzií co ti najviac svedci..spytaj sa aj ostatnych a zistiš

Lulita

mozes pouzit len zvyraznovac bez farby na licka, ako ma essence, doda lickam jas a je bezfarebny, ja ho mam velmi rada, alebo jemny bronzer, nenapadny od estee lauder na nete ho zozenies uz od 16 eur

truelove

podla mna v lete netreba si dávat na lička nič stači že sa pohybuješ na vzduchu ja vždy dostanem až privelmi dobru farbu na tvár a nehovoriac na líčka okrem toho že ničim si nenatieram tvár a mám vždy farbu velmi dobru

lucyyyyyx

ja tej farby pouzivam iba trochu, nanasom ju prstami, lebo stetcom to vzdy prezeniem, prstami to viem rozotriet jemne do stratena. neviem ci tie broskynove niesu vhodne skor pre hnedsie typy

Iny.

hlavne to s tou farbou netreba preháňať :) najlepšia by bola asi nejaká s nádychom broskyňovej, ja mám teraz podobnú od dermacolu a je super, pokiaľ sa to s ňou nepreženie