Posilnenie imunity

Príspevok v téme: Posilnenie imunity
1luslus1

Zdravim, mam oslabenu imunitu /porucha bunkovej imunity, znizena obranyschopnost voci bakteriam/. Plus poseldneho pol roka mavam genitalne bradavice, ktore ma uz aj manzel. Doteraz sme ich ani jeden nemali, sme si verni takze neviem odkial to mame. Tiez mam zase mykozu. Chcem sa spytat co mi pomoze na posilnenie imunity a znici aj bradavice /bola som s tym u dr., povedala, ze HPV to nie je, nerobila mi testy ale nakolko sa mi to opakuje a ma to aj manzel tak isto to je HPV, coho sa uz nezbavime/. Som z toho moc smutna, chcem to nejak zastavit. Momentalne som zacala uzivat IMUNOR od imunologicky, na gynekologiu sa chystam piatok. Dakujem za rady

odpovedam

Presne tak, RNG. Naco kupovat drahe, priam az predrazene vyrobky, o ktorych nic neviem. Colostrum, probiotika + mikrovlaknina, dobre stravovanie a to bohato staci :-)

kyaniprodukt, porusujes pravidla fora. Tu je reklama zakazana. Tvoj prispevok bude nahlaseny adminovi webu.

kyaniprodukt

Presne tak, aká je vlastne cena zato, že mi može niečo dopomocť k tomu aby som sa cítil zdravšie. Network práve preto aby zisk nekončil práve v rukách farmaceutických firiem, ktoré chcú len liečit a nie vyliečit. Systém je jedinečný a je to obchod. Produkt predbehol dobu min o 5 rokov. Vedec čo ho vyvíjal získal nobelovú cenu.

RNG

Dalsia mnohohladinova/pyramidova distribucna firma na trhu.A hromada miestnych distributorov so snahou sa obohatit na predrazovani cien vyrobkov.
Samozrejme tu nehovorim o kvalite, vyrobky su prinove, aby som na ne mohol komentovat

RNG

Aby som nezabudo zdoraznit, az 70 % vsetkych imunnych/obrannych latok sa tvori probiotikami v nasich crevaxch a preto radim kazdemu si ich nasadit co najkvalitnejsie a najma podporovat krmenim zmesou mikrovlaknin, aspon 15 gramov denne cely zivot.

RNG

Za znizenou imunitou je vzdy nejaka pricina, ci uz borelioza, chlamidie, l-formy, mykoplamy alebo virusy. Kazde z nich sa da ucinne adresovat.
Zvysovanie viralnej imunity odporucam dnes kazdemu, bez vynimky, pozri cez google.sk pod rng herpes, kde uvadzam hromadu doplnkov na to. Treba ich brat viacero a casom obmienat.

Imunor je vytazok z bravcovych bielych krviniek a niekedy moze pomoct. Ale zriedka je ucinny na horespomenute nakazy