Sposoby uzmierovania

Príspevok v téme: Sposoby uzmierovania
sususu

Baby poradte co robite v pripade hadky ... ked sa chcete uzmierit a partner nerobi prvy krok??? Ja nie som velmi submisivny typ a tazko mi je urobit prvy krok...mala som vacsinou vztahy ked prvy krok urobil partner... je mi to dost zatazko prist sama... iba ak som to naozaj pok...la ja... ale v pripade ze mame vinu obaja tak to zo mna nejde... ako to riesite vy???

lilyiankaa

ak som na vine ja, jasné, že sa ospravedlním, ak nie, tak čakám na neho .. my si obaja vieme chybu priznať, takže to máme bez problémov ... ale určite nie žiadne postelné scény, to neplatí ani na mňa ani naňho ...

0vecka

2 sususu aj viackrat denne... to je prave to nazaciatku som to tak tahal ale to bolo o nicom... sice som to zvladal ale moc som si to neuzival...

Mimulus

anjelik* :D

,,Susu, ja to robím tak, že sa nehádam a nepresadzujem si za každú cenu svoj názor.,,

Tak táto veta je zabitá :D :D :D ešteže dnes idem na to slnkooooooo :D

anjelik*

Susu, a prečo tak veľmi potrebuješ, aby za tebou chodil a ospravedlňoval sa? :o) Ak máš pravdu,tak ju máš, netreba potvrdenie aj z jeho strany alebo sa mýlim?

sususu

ja som nikde nenapisala ze sa chovam ako furia...ani ze vrieskam ako opica... to chovanie nemusi byt ani po poriadnej hadke... moze to byt uplne mierna vymena nazorov... ide o to ze niekedy sa ludia ofuknu a nekomunikuju...tomu chcem predist...ja som mala stale priatela ktory prisiel prvy hned po 5 min. a ja som to tiez uz nenatahovala... lenze teraz som v inom vztahu a tento to takto nerobi... a to mi chyba...

anjelik*

Susu, ja to robím tak, že sa nehádam a nepresadzujem si za každú cenu svoj názor. Vždy sa predsa dá veci si vysvetliť aj normálne a nevrieskať po sebe ako opice. ;o) Potom nemusíš riešiť, kto a ako sa treba uzmierovať. Sex je samozrejme najprístupnejší a najrýchlejší spôsob na vyrovnanie energií, preto sa bežne po hádke odohráva. Problém sa ním ale nerieši, len sa potom stáva menej výrazným. :o))
Radšej sa zamysli, prečo ku hádke došlo a ako sa to dá riešiť normálne a nie čakať, že sa dotyčný doplazí a podľa možnosti aj s kyticou, ľalií napr. Tie sa dostávajú za iné, nie za to, že sa niekto chová ako fúria. :o)

sususu

NO TAK TOTO MI VYSVETLI OVECKA PLS... AKO STALE?KAZDY DEN A TY AKO CASTO??? Lebo ja som tiez vasniva a v ziadnom pripade nechcem aby to bral ako povinnost... prenechava aj tebe iniciativu ? Ako dlho ste spolu??? HOvoooor lebo sa zblaznim