Bolest zapastia - liecitel?

Príspevok v téme: Bolest zapastia - liecitel?
sweater.

zdravim, uz dlhu dobu cvicievam hlavne vlastnou vahou, po case mi narastla sila, tak som zacal pridavat rozne specialne varianty a nove cviky. az sa mi stal uraz zapastia z jednej otocky na hrazde, myslel som si ze presilena slacha, nechal som ruku v pokoji bez cvicenia odpocivat 2 mesiace, ziadna zmena, bolest v zapasti. nasledovali rehabilitacie bez vyslednu, rengen ukazal ze kosti su v poriadku. dosli sme s lekarom do stadia ze nevie ako dalej postupovat a teda zacal vymyslat rozne hluposti ako obstreky a ine kraviny, to je pre mna znamenie zamerat sa na "alternativnych" maserov/liecitelov. tot je moja otazka, poznate niekto liecitela s dobrymi vysledkami ktory sa zaobera slachami/svalmi? nemyslim teraz nejakych samanov :), ale niekoho kto uznava aj ine metody ako chemiu a injekcnu striekacku... budem valmi vdacny za kazdu radu.

CapsLock

to by mal byt hlavne nejaky naozaj schopny vystudovany fyzioterapeut. len nie ziadny maser co ma par-mesacny masersky kurz. takych je tu uz na slovensku na kazdom rohu jak maku.