Vzťah so starším mužom

Príspevok v téme: Vzťah so starším mužom
Hanii

Ahojte, chcela by som sa spýtať, alebo poprosiť o rady ľudí, ktorí mali takú istú, alebo podobnú skúsenosť...
Môj \"problém\" je v tom, že sa mi páčia starší muži. VEĽMI :). Myslím viac ako 10 rokov - oveľa viac. Tým že mám relatívne málo rokov(násť)pojem starší muž beriem od tých 35 a kludne aj viaaac....
Viem presne prečo to tak je. Teda myslím si. Od 6 rokov vyrastám bez otca a ja som človek veľmi citlivý,ktorý potrebuje harmóniu, i tú rodinnú a práve to hľadám aj vo vzťahu. Druhá vec je tá, že \"muži\" v mojom veku, akoby som to...no nenašla som rozumného v mojom veku čo by ma zaujal a nepôsobil pri tom ako primitív. Stačí mi počúvať ich v škole. + mám pocit akoby dnešní mladí chlapci ani neboli chlapmi, nepôsobia tak na mňa a ja potrebujem proste ochrancu, otca v jednom. Proste CHLAPA. Keď som sa o tom rozprávala s kamarátkou povedala mi, že je to \"úchylné\" ale keď mne prídu oveľa viac úchylní dnešní puberťáci. Nechcem týmto nikoho uraziť ani sa vyvyšovať.
Najprv som si myslela, že je to len také chvíľkové. Mala som raz jednu skúsenosť - zatiaľ prvú a poslednú, aj ten mal 35 rokov ale zas to bolo len o tom jednom, k čomu ani nedošlo, pretože to všetko trvalo jeden deň, okamžite mi došlo koľká bije. Tak som si povedala že teraz sa mi všetci starší zhnusia a bude po tom. Ale nie. Neviem si predstaviť vzťah s prívlastkom len \"môj muž/milenec\" ale aj taký ochranca zároveň a to sa mi hneď spája so starším.... Je tu niekto taký, čo vedie podobný a úspešný vzťah?
- + nerátajte také tie generačné nezhody, naozaj si nerozumiem zo svojimi rovesníkmi a s dnešnou modernou dobou...skôr som len zvedavá či tu niekto taký je, poprípade vaše názory, normálne to zrejme nebude, ale kedy som ja tak premýšľala :-) Je to asi skoro riešiť, ale som zvedavá...

whiteamerica

Agnes998
to je realita, co je na tom?
niekto sa chvali s inym, mozem si to dovolit sa chvalit, preco nie?
nikdy som sa nechvalil, ludia sa mi smiali, teraz si dovolim jemne sa pochvalit a zase je zle? :D
to je haluz.
a to sa este celkom krotim, nemeriam si penis zospodu, ako vacsina.. :D
(to bola metafora)
aj tak ma tu nikto nepozna (na tom si dam zalezat), inak by som sa nechvalil. a to nie je chvalenie :D chvastanie a mozno je, musim sa prisposobit. niekto ajfon a niekto cokolady, co je na tom?
kedysi som mal dost drsne zasady slusneho spravania a doplatil som na to. (proste bol som ako z 1920, ale v modernejsom prevedeni), proste spravanie na urovni, a ludia sa smiali a obvinovali ma ze som neprirodzeny.
tak budis, budem ako z 2013, ale ajfon nekupim ani co (mam lacny mobil za 5eur)
to je dovod, preco sa tu chvastam, aby som ludi provokoval, tak, ako oni provokovali mna :D
preco by som donekonecna mal len tlmit ten naraz uderov, ktory dostavam od zivota, preco ho nevratit spat..

Hanii

whiteamerica tiez mam problem s doverou a sama si neviem predstavit ze by som si nasla nejakeho chlapa ktoremu budem 100% doverovat...a zaroven tomu aj verim...
cize bud budem doverovat niekomu a ten niekto bude moj muz a bude to na plnych 100%, alebo nikomu...
je to obrovska cena ale je to zaroven aj...zivot. tak sama som zvedava. :)

Agnes998

whiteamerica pripadas mi ako taky pan chvastun co sa hrozne rad pred vsetkymi vytahuje a chvasce ze on uz jedol taku dobru cokoladu ktoru este nikto na svete ani nevyrobil a podobne somariny ako nehnevaj sa, to je detinske

Hanii

whiteamerica to preto, ze zena vie nesmierne manipulovat, hlavne muzov ked chce, je to tak roky "naprogramovane". muzi maju slabsiu odolnost k nam, ako mi k muzom vraj, nie je to z mojich ust, ale tak som pocula.
ale pokial sa ti to nestane, nemas mat preco take motto. ani v uprimnom vztahu by si sa toho nemal bat, keby ti aj zena nejakym sposobom ublizi, tak nechcene.nemala by pokial miluje.... ale o tom sa bav radsej s niekym inym lebo teraz vobec neviem ci mam pravdu :)

whiteamerica

a ano, bud podvodom, alebo klamstvami, alebo inak..aj spravanim, napriklad ak si prestane vazit svo zivot.. moznosti je stale vela :)
hovori sa, ze kasli na zenu, kamrati su naveky
nie je to pravda..
kamosi praveze odidu :D nemam dlhsie kamarastvo s doverou na maxime ako 7 rokov. (1 tam je, 2he sa rysuje, nuz neviem ci mu doverovat, viac nie je)
cize je to relativne..
a je to blby pocit potom, ked muz berie zenu, ktoru ma viac nez rad, ako Bohynu a chce jejdobrovolne doslova sluzit ako otrok :D (v norme samozrejme).
dnes vidim, ze maloktory muz je ochotny pre svoju zenu urobit nieco, a paradoxne, ja to vnimam ako malickost (fakt hocico), ved cas aj tak neuschovam, neulozim si ho a ked som "uspokojeny" ja. tj. najem sa, vyspim sa a dokoncim najdolezitejisu pracu, potom mozem vsetok cas obetovat tym, ktorych mam rad (tj rodina,zena,pes, kamarati) atd..
a nevidim dovod na obmedzenie investicii do svojej zeny, ked predpokladam ze "ostane, alebo skor zostaneme" naveky spolu.
svet je dizajnovany pre dvoch, pretoze vid ceny hotelov pre solo cestujucich :) :D :P
a pochybujem ze dokazem niekomu doverovat viac, kao by som dokazal doverovat vlasntej zene, cize ak je dovera na 100%, moze ublizit na 100%, ak kamaratovi doverujem na 99%, ublizi maximalne na 99% a podobne..

whiteamerica

Hanii
myslel som to tak, ze muz je definovany ako chladny samec/jedinec prebijajuci sa zivotom
potialto je to pravda
ale zene sa dokaze otvorit maximalne
paradoxne to moze byt pre neho fatalne.
tj. ak ho niekto oklame v praci, je mu to jedno, je to obnovitelny zdroj, takeho klamara neni problem hoci aj zabit, ak to prehnal :)
ale ak mu ublizi zena, ktoru nesmierne miluje ,tak co ma robit?
ublizit jej asi tazko.
ignorovat sa to neda
proste zena je jedna osoba (a myslim ze JEHO zena, nie hociaka, hociaku sa da vyfackat - teoretikcy, ak si o to koleduje, ale svoju nikdy), cize, proste zena je jedna osoba ktora dokaze ublizit muzovi :)
a to je taky paradox, je to horsie ako flirt so smrtou (napr sportom nebezpecnym)
aspon takto to vidim ja :)

Hanii

innerworld prajem ti nech takeho najdes :)
whiteamerica ako to myslis to, s tym mottom? akoze ta necha, podvedie, odmietne? alebo ako to myslis, ja sa do toho nevyznam :)
ale tiez sa bojim toho ... ponizenia. mne to cele take pride, tieto vztahy muz-zena, aspon tak sa vykresluju dnes. aj ked viem ze ked budem zamilovana to bude o inom a ked ani neviem ake je to byt zamilovana nemam sa nad tym trapit...ale predsa...ved vies.:))

hme

Ze kolko sa zaobera niekro so mnou mna vobec nepritahuju len preto si pisrm s tym amikom lebo je mi sympatickky a nema sexualne narazky.a vymyslajte aj nadalej temy vmisajte do nixh zistene info o mne a cakajte na moje reakcie.maximalne 6-8rokov starsi ma pritahuju.ebem na to ze ma nenavidi niekto uprimne ma to nezaujima nie ja kitrem druhym v kompe a miesam ovno.

innerworld

Hanii:

S tym otcom Ti nepomozem,bohuzial,len si davaj radsej pozor na muzov,ked vies,ze mozes mat sklon robit si z nich hlavne svojho otca.

Ale inak,aj ja dufam,ze sa raz najde nejaky starsi muz,ktory by bol asi taky ako opisujes.