Problém si najsť dievča, cítim samotu

Príspevok v téme: Problém si najsť dievča, cítim samotu
Kreon

Zdravím Vás

Potreboval by som poradiť mam 20 rokov, v septembri 21 rokov budem mat co je myslim že uz cas mat konecne vztah, len bohuzial mam problem si nejaku najsť lebo som moc slusny na dnesnu mladez, nepijem a nefajcim, to je zrejme ten problem a vymykam sa asi tym z normalu alebo neviem čo. Skratka uz neviem aky mam byt aby som sa zapacil dievcatu lebo tym ze som slusny som zrejme neni zaujimavy. Diskoteky ma nebavia to je otrasne samy opilci a to neni pre mna ja to neznasam, kamaratov nemam ziadnych zo zakladnej ani strednej skoly, nic prijemneho som si neuzil, neviem kde mam uz chodit aby som nebol sam, velmi tou samotou trpim. Konicky mam turistika, restauracie a do kaviarni rad chodim ale mna to sameho vobec nebavi. Skratka v meste kde bývam asi nezije nikdo normalny len sama zla mladez,
Uz neviem ako dalej som vycerpany.

Laura93

myslím ze nas je takých viac nez dost :D len sa neviem najst :D

ja mam 19 som tiez taká istá a mam problém si najst slusného chlapca..väcsinou po mne idú len tí "neslusní" a takých nechcem..

Laura93

Kreon: a na pokeci si teda ziadnu sympatickú podla tvojich predstav este nenasiel???

Skúsal si nejakej napísat? Neverím ze by ziadna nebola normálna :)

mnamka257

0vecka mala som na mysli to, ze sa nesprava ako hulvat a neoziera sa na kazdom kroku a mysli si ake je to super a kazdy kto to nerobi je luzer

Meretseger

Je veľmi zaujímavé, ako sa dnes človek, pokiaľ je "slušný" (a všetko, čo k tomu patrí) podceňuje a vraví, ako sa vymyká z priemeru. Sakra, to je celé Slovensko plné "neslušných" a pre "slušných" neprijateľných?
Moment.
Naozaj myslím túto otázku vážne?
Asi nie.
Mala som skúsenosť s mladými obyvateľmi SR, a bola ich celkom slušná kopa, a pokiaľ sa človek nejak výraznejšie vymyká, tak ho vyslovene "vyštípu". Fu, tých vulgárnych, primitívnych komentárov, čo som si musela prejsť... Problém je v tom, že táto krajina naozaj je v čomsi "čudná", jednoducho Slováci majú dosť nepríjemnú mentalitu. Myslím, že vlastnosti ako česť, hrdosť (ale v príslušnom slova zmysle nie trápny lokálpatriotizmus), originalita, slušnosť sa tu až tak nenosia, hoci otázku na úvod som predniesla preto, že, keďže (možno) taká sama som, mám okolo seba i takých priateľov (a že partnerov som si nachádzala opačných, je trošku smola).
Možno by to chcelo zapájať sa do skupín, ktoré by ťa zaujali, na internete, našla som si tak perfektných kamarátov (hoci zväčša z ČR) a raz i tú lásku, hoci to nevyšlo.
Jo, mimochodom, celkom dobre sa vzťahy nadväzujú na psychiatrii, len si treba dať pozor na promiskuitu, tam je častá :D

0vecka

2 mnamka257 takze podla teda je dospele ked sa niekto strani socialnych kontaktov? .... akoze sorrac ale on si tymto len brani zit normalny zivot...

mnamka257

mam podobny "problem". ale urcite si nemysli, ze je chyba v tebe, tvoje spravanie je dospele a udzkradluje spravanie muza na urovni, ktory si urcite najde niekoho normalneho kto ho bude mat naozaj rad ;-)