RAKOVINA Desatoro onkologickych prikazani

Príspevok v téme: RAKOVINA Desatoro onkologickych prikazani
damian

Desatoro onkologickych prikazani.

1 - Odpustis, budes milovat svojich bliznych a zbavis sa stresu,zloby a hnevu!
2 - Doplnis si stravu o protinadorovy vitamin B17 (marhulove jadra, jablkove jadierka a.i.)!
3 - Vylucis maso, mlieko, vajcia a ine zivocisne vyrobky!
4 - Vylucis cukor, sladkosti a sladene napoje! (rakovina miluje cukor)
5 - Zbavis sa inych karcinogenov! (fajcenie, alkohol, fast food, atd)
6 - Budes jest zeleninu, ovocie, strukoviny a ine plody zeme!
7 - Kazde rano vypijes doma rozmixovany (nie odstaveny) zeleninovy dzus! (cvikla, zeler, mrkva, polovica zemiaku, redkvicka) aspon 4dl.
8 - Budes prijimat velke mnozstvo cesnaku!
9 - Maximalne zvysis prijem vitaminov!
10 - Maximalne zvysis prijem antioxidantov!

‘Byt na mieste pacienta, kupim si stroj na mixovanie zeleniny a ovocia a taktiez mech marhulovych jadier a cesnaku a jem ich, pokial mi to telo dovoli’, hovori Dr Nathanson z kliniky pre liecbu rakoviny v Kalifornii.

Zaujimave informacie o rakovine na www.worldwithoutcancer.org.uk

fiha

Andrej, nevymaz prosim tu temu,ak ozaj nemusis, ta vyziva ma zaujima, pisu tam aj iny ludia co rozumeju zdravemu zivotnemu stylu- ccc a podobne. dakujem za pochopenie

Alternativa

Verim, ze tychto desatoro aspon niekomu pomoze otvorit oci, hlavne v prevencii. Samozrejme, kym sme zdravi, tak si tu uvedene navyky treba osvojovat postupne, bez tyrania, netreba sa tyrat. Ale je potrebne tu spravnu cestu poznat. Lebo ona vedie komplexne ku zdraviu. Cize nie je to len o onkologickom ochoreni.

Andrej

damian,
prosim, pri vsetkej slusnosti k tejto zavaznej teme, daj mi vediet preco ju tak vehemetne propagujes a preco odposielas ludi na ten web...
Pytam sa preto, ze nebyt vaznosti tejto temy, tak ju vymazem pre porusovanie pravidiel tohto webu.
Cakam na skoru odpoved - najlepsie do pravidiel fora.

damian

Nemecky onkolog Rudolf Breuss's zaznamenal 96% uspesnost v liecbe rakoviny pocas 30 rokov kariery (24000 pacientov). Ako tvrdi, nasledujuci, uplne prirodny liek, ktory dokazal ulavit mnozstvu jeho pacientov, je zalozeny na ‘vyhladovani rakoviny’ a vytvoreni zasaditosti tela. Dzus pozostava z tychto piatich jednoduchych zmesi a podava sa denne aspon 45 dni:

1 cvikla
1 mrkva
1 zeler
1- Polovica stredne velkeho zemiaku
1 redkvicka
Rozmixovat a doliat prevarenu vychladenu vodu podla potreby.

fiha

vsetko by bolo ok, ale ten cukor. ked ja sladkosti musim, skusala som ale nemozem bez nich. su az tak zle? preco ich miluje????????????