Celestínske proroctvo

Príspevok v téme: Celestínske proroctvo
brca

Ahoj, chcela by som vedieť ako táto kniha ovplyvnila ostátnych ľudi. Viem, že to znie trochu od veci, takže sa to budem snažit trochu zkonkretizovať :)... Veľmi ma zaujalo ako presne autor vysvetľuje, čo sa odohráva s ľudmi a tou energiou, ako si ju kradneme. Viem, že je to fantazíjna kniha alebo skôr zameraná na to, aby sme pochopili správanie ľudi , ale prečo potom človeka naozaj vyčerpáva, keď sa ho niekto stále niečo pýta, s tým aby toho dotyčného akoby porazil? Prečo je potom ten človek naozaj rezervovaný? Vlastne to celkom chápem hmm len ma strašne zaujalo to vnímanie sveta a ľudí v ňom. Takže, ak mi ma niekto čo povedať k tejto téme nech tak urobí :D Ďakujem :)

feriNO333

Janette KLEMANOVA NAJDETE JU NA fB VÁM O TOM POVIE NAJVIAC ONA MA PRESNE TAKE VNIMANIE A POMAHA TAK LUDOM VIE čO IM BERIE NAJVIAC ENERGIU A PREčO SA IM V žIVOTE NEDARI

brca

sweater. hahha neboj sa .D nie som taká, že všetkému uverím :D len som chcela vedieť či je na tom kúsok pravdy, lebo ma to zaujalo :D a už ma dávno nič nejako neoslovilo :D

sweater.

'skutocne' to zase nemozes brat takto doslovne. mozem ti ale povedat ze existuje naozaj nespocetna hromada knih s takouto tematikou a podla mojho nazoru ano nieco je na om skutocne :)

sweater.

ze clovek ma okolo seba energeticke pole, okolo svojej postvy, da sa pristrojmi namerat, myslim ze aj 'odfotografovat', pokial mas poskodeny nejaky organ, je vidno poskodenie aj tohoto pola, pocul som ze svajciary maju tento pristroj bezne v kazdej nemocnici, co je na tom pravdy som nepatral. dalej to s pestovanim kvetin je tiez dokazane. robil sa pokus s dvoma kitickami, vsetko na chlp rovnake akurat o jednu sa vynimocne zaujimali tym sposobom, ze sa jej prihovarali, casto sedkali pri nej a len ju pozorovali, a take hovadinky, tak ta o ktoru a starali s laskou narastla mnoho viac, a tak, je toho viac...