je toto normalne??? :)

Príspevok v téme: je toto normalne??? :)
germi

Minule som tak sedela v autobuse a pozerala von z okna a len tak mimochodom som si uvedomila, ako straaaasne ma bavi chudnut... uz si ani neviem predstavit den bez "zdraveho zivotneho stylu", milujem zeleninu, milujem cviceie, sladkost by mi NIKTO uz ani do papulky nenarval...mna to fakt bavi a uz by som sa nechcela vratit spat-ked som ete jedla vsetko, co padlo pod ruku...a bavi ma aj kazdy tyzden postavit sa na vahu a s potesenim zistit, ze som aspon o kusok lahsia.a ak som nahodou nezhodila ani gram, hodim to na to, ze mi narastli svaly a tie su predsa tazsie ako tuk :) ani neviem preco to sem pisem... mozno preto, ze som proste pochopila, ze "chudnutie" nie je len o tom co najskor zhodit co najviac kil, ale tiez o tom, byt spokojna sama so sebou kazdy jeden den...citim sa super, plna energie, dokonca sa mi zda ze som opeknela :) a ja ani nejako sa nehrniem do SCHUDNUTIA, ja proste chcem CHUDNUT :) no povedzte, je toto normalne???:)

jacquelin

a nemas jedno kolko vazis?? ja mam 42 a bolo by mi jedno kebyze mam aj o desat kil navyse ak by mi miery ostali... a pi!! aj ja sa citim ako balon a to je dobre- citim sa byt plna, nemusim jest+ voda ma 0 kcal a vycikas ju, zato taka klobaska ma mrte kcal a priberes z nej a ..aj tak sa citis ako balon.. (nehovorim konkretne o tebe..)

ethel

keď piješ tekutiny pravidelne a vypiješ za deň 2 litre,nemôžeš sa cítiť ako balón,všetko vymočíš....Myslíš si,že keď vypiješ denne 0,5 l vody,tak to stačí tvojmu telu?Voda je základ.

aaali

ja mam zase strasny problem s prijmom tekutin ...neviem ale ja keby som vypila 2 litre denne tak by som sa citila ako balon a myslim ze to ani nieje dobre pre organizmus ...hrozi prevodnenie a vtedy rucicka na vahe stupa ...tak ako je to s tymi tekutinami nech mam uz v tom konecne jasno ...hmmm?????

jacquelin

zaklad celeho chudnutia ked nemas pevnu volu- nezdrzovat sa pri jedle a naplanovat si presny cas kedy jes a porcie ake zjes...

kiri

germi> k telenovelam nie, ale pisem sci fi. Velmi pekne si to vyjadrila, to o tom vydrzani, skusim to takto, kazdopadne, Tvoju radu povazujem za prenikavo prakticku. Dohliadat na seba asi nikoho nenecham, lebo by som sa pod zem prepadla a bola by som psychicky este hladnejsia a co sa tyka zdrziavania sa v kuchyni...je to skvely napad, vyhybat sa jej, lenze ja mam jedno/izbovy byt, takze je to nemozne. Kazdopadne Ti DAKUJEM"

germi

kiri a ete musim podotknut, ze mas fakt super sposob vyjadrovania :) ten bizon ma uplne dostal :))) setko si to tak dramaticky vylicila, ze som si to okamzite vsetko predstavila :) mohla by si pisat scenare telenovelam :-D

germi

kiri, velmi dobre viem o com hovoris, aj ja mavam obcas take stavy ze by som zjedla hocico v hocakom mnozstve a tiez to byva neskorsie poobede. uff, ale co ti poradit? tie bezne veci akoze jest 5x denne mensie porcie, vela pit, hybat sa ... to ti ani pisat nemusim, to uz isto dobre ovladat. mne pomahaju take male triky- jedlo si vzdy naplanujem uz vopred vecer, presne ze co zjem a kolko toho, po kazdom jedle sa "dorazim" zelenym cajom, kavou alebo poharom vody, aby ma to uplne zaplnilo a potom si umyjem zuby. tiez sa snaz nezdrziavat prilis v kuchyni a tam, kde je jedlo-co nevidis nemozes zjest :) no a to najdolezitejsie- pevna vola... aj ked ju nemas, aspon sa skus tvarit ze si silna, povedz si, ze to vydrzis aj bez tolkeho jedla, sak neumries hadam :) snaz sa udrzat svoju mysel "triezvu" a pri kazdom suste si naplno uvedomuj CO a KOLKO toho jes. pripadne skus niekomu povedat, nech na teba dohliada-to nemam vyskusane, bo sa moc hanbim, ale skus, ak potrebujes. a skus sa vyhybat sladkemu co najviac aspon na par dni-ja osobne vzdy po sladkom by som len jedla a jedla a jedla... tak radsej sa tomu vyhni... no a posledna vec-aj vydrzis bez prejedania volake 3-4 dni, uz sa ti tvoj novy "system" bude zdat taky prirodzeny, ze ta nebude uz zmahat pokusenie tolko jest.zaciatky su najhorsie, ale slubujem, ze potom to uz bude fajn.
velmoooo ti drzim palce, informuj priebezne, ako sa ti bude darit :)

kiri

Ja sa pokusam schudnut uz asi 10 rokov a je to coraz horsie, lebo mam slabu volu a okrem toho od neskorsieho poobedia do vecera na mna prichadza stav, ked by som zjedla aj peceneho byzona s klincami a brusnym papierom. Proste mam nevysvetlitelny hlad, najem sa a o hodinu som hladna ako dvaja a ked sa prejem, tak mi je patricne zle, co este nehovorim o vycitkach svedomia, tie su najhorsie. Co mam robit, aby som nedostavala pravidelne tieto zachvaty obzerstva?

mataaa

ahojte baby, mam 15 rokov a chcem schudnut aspon 7 kg... minimalne... ja sa pokusam chudnut uz asi od februara kedy som mala taku dietu ze vsetko ale malo ja to vzdy vydrzim asi tyzden a potom mam napr. 2 dni kedy nic ine nerobim len jem... uz som bola z toho zufala tak som vyskusala detox ktory som vydrzala len 5 dni pricom to ma byt dni 10... a tak som bola so sebou v celku spokojna, ze uz idem chudnut zasa niakou dietou... no lenze opät prisli tie dni prepchavania sa... JA TO ASI NIKDY NEDOKAZEM... proste keby sme doma nemali take jedla ako mame, nasi pre celu rodinu kupuje len same veci ktore su tazke a mastne... a tak mam uz asi 3 mesiace zo seba vycitky ze mam slabu volu a ze som otrasna... ale ja viem ze existuje nejaky sposob ako to zvladnut, len ho chcem najst... tak mi prosim vas niekto pomozte, niekto komu sa podarilo schudnut a je uz skuseny uz neviem co mam robit...:( dakujem