Muzi a chlapci, aka farba, dlzka a typ vlasov je pre vas najkrajsia?

Príspevok v téme: Muzi a chlapci, aka farba, dlzka a typ vlasov je pre vas najkrajsia?
ZVEDAVA BABA

asi tu uz bolo kopa takych tem, neviem som tu nova, ale muzi aka zena vas ak by ste si mali podla toho vybrat zaujmme. Len na zaklade vlasov. Nepiste mi tu reci, ze su dolezite ine kvality. Pytam sa teraz na vlasy. Kto nechce odpovedat, nech cusi. Dakujem.
zaujima ma to preto, lebo sa tvrdi, ze blondiny su pre zeny velmi sexi a pritazlive a casto si ich vyberaju za partnerky, skor ako take brunety ci ostane. Co si myslite o tom, ze blondiny su prihluple husky, ktorym to vela v hlave nemysli?

lilyianka

my sme sa o tomto bavili s priateľom ..on mal predo mnou blondínky ..a vraj tie mu prídu také jemné, nežné a blabla ..a mne osobne tiež :) a tu hľa som prišla ja dlhovlasá bruneta... brunety sa mi zdajú také ráznejšie, a možno akoby vulgárnejšie ...ale to nemyslím ich slovník ...... alebo také drsnejšie ..neviem ako to povedať ... proste pri blondínke si človek povie aký anjelik a pri brunetke čertisko :) (v dobrom)

brca

Môžem sa spýtať prečo to zakladateľku témy tak zaujíma? Dúfam, že sa podľa týchto názorov nechceš dať prefarbiť :D A čo sa týka témy je to tak. Blond ženu si vyberú muži skôr, alebo takto je to väčšinou: buď sú muži zaťažený vyslovene na blondínky alebo je im jedno akú má žena farbu vlasov. Čo sa týka dĺžky prevažne všetci uprednostňujú dlhé vlasy :)

rhea

v poslednej dobe si vsimam, ze skoro vsetky mlade sa davaju prefarbovat na cierno, aj take, ktorym to vyslovene nepristane a vyrastaju im blede odrasty... teda podla mna su v trende tmavsie, opalenej pleti, zevraj su vyraznejsie... ale ja ako blondina s dlhymi vlasmi sa stazovat nemozem :) len nemam rada zlte blondiny alebo take vyslovene blondiny za kazdu cenu- tmave oci atd., tie nam to kazia :( a o tej prihluposti by som pomcala, to by boli potom vsetky ostatne etnicke skupiny mudrejsie ako blondinky ci severske vyspele narody :)

dadode

Mne sa vzdy pacili iba blondinky s dlhymi vlasmi - podotykam, ze prirodzene, nie odfarbene. Oni maju aj menej potnych zliaz ako tmave baby, preto sa ani tak nepotia a nesmrdia - prepacte brunetky :)
A tym, ze maju aj svetlejsiu kozu, tak sa moc neopaluju a nestarne im tak koza, takze aj vo vyssom veku vyzeraju mladsie. A je ich aj menej v populacii. Takze pre tieto veci maju podla mna blondinky u chlapov velku vyhodu.

agnes998

Ja ked som bola v puberte skusila som aj blond vlasy a je fakt, ze muzi na ne letia najviac, mala som vtedy najviac ctitelov a aj na ulici sa mi stavalo ze ma oslovovali a tak. Ale to bolo aj tym vekom. Ako brunetka som skor nenapadna a nakolko som aj taky typ ze nemusim byt stredom pozornosti, mi to aj vyhovuje. Ale ani ako brunetka som nikdy nemala problem najst si partnera, akurat ze muzov nezaujmem na prvy pohlad, ale az na druhy.

Laara

na vlasoch velmi zalezi..vlasy su prave u zeny ako aj u muzov velmi dolezite ;) nie nadarmo sa hovori, ze su korunou krasy..ja osobne velmi prihliadam na kvalitu a hustotu vlasov, ci su upravene, zdrave a hlavne ciste a vonave..doraz kladiem na prirodzenost..rozculuju a znechucuju ma klipy, umele vlasy a podobne nechutnosti, aj ked chapem, ze ked ma niekto slabe vlasy, spravi pre peknu hrivu vsetko..ale co je uz pekne na priceskoch? proste ked umele, tak to musi byt aspon dobre spravene a tak to ma maloktora..asi mam uchylku na vlasy som zistila :D tri chlpy na hlave, kuty a plesiny nemaju s krasou a sexepilom nic spolocne..na farbe a odtieni pre mna az tak nezalezi..ale fascinuju ma tieto kombinacie..rysavky so zelenymi ocami, modrooke ciernovlasky a blondinky s tmavohnedymi ocami :) ako to maju chlapi netusim..ale hovorieva sa, ze su zatazeni na blondinky, lebo v nich evokuju jemnost, neznost a zranitelnost..a nemyslim si, ze blondinky su automaticky prihluple husy..preboha, ved to su len vtipy a stereotypy :) tak ako moze byt hlupa blondina tak aj bruneta..

Lulita

tak ja som uz vystriedala vsetky farby vlasov a pritazlivost bola asi rovnaka, chlapom sa pacia aj aj, dolezite je aka je zena celkovo tvar, postava, na vlasoch az tak nezalezi, krasne su dlhe, ja nosim dlhe, ale rozmyslam, ci sa nedam ostrihat pod plecia, ci po lopatky v ramci ozdravenia koncekov