Ktore enzymi su najkvalitnejsie, respektivne najucinejsie?

Milo210

mam kamarata lekara a poprosil som ho nech mi pozrie rozdiel medzi profizymom+ a wobenzymom a je to to iste rozdiel je len v cene a dávkovaní a dost velký

RNG

Osobne odporucam najma entericky pokryty pancreatin, co je najblizsi nasmu vlastnemu pancreatinu, a ktory musi byt entericky pokryty, aby ho neznicili zaludocne kyseliny a aby sa rozpustil a absorboval do krvi az v crevach. Ine enzymi, napr rastlinne fungalne a bakterialne su niektore citlive na kyseliny, ine nie. Ale su celkove na ucinnost ovela drahsie, nez pancreatin
.Odporucam ich najmna na specificke zamorenie, kde je pancreatin malo ucinny, ako napr na mliecne bielkoviny a mliecny cukor(68% obyvatelov na svete ma alergiu na laktozu, na stastie na Slovensku je to len male percento), cistenie tela od sproduktov lepku(zialbohu na lepok su zatial este nedokonale enzymy a treba sa mu vyhybat, ked mas s nim problem ako dnes vyse 20% ludi), tiez na histaminovu toleranciou, kde niektori ludia nemaju z pecene dost enzymu diamine oxidaze(doplnok Daosin), co rozklada rozne alergeny v necerstvych a kvasenych jedlach, ktore su produkovane roznymi mikrobami.
Tieto vyvolavaju zapaly, histaminove reaKcie, najma v zaludku alebo crevach, pripadne aj v celom tele.

RNG

Nyslim ze aj laikovi musi byt jasne, ze zamorene telo pracuje celkove horsie, ako ocistene pomocou enzymov.
Zalezi len od ucinnosti enzymov, a roznych druhov,na rozne odmorovania, co su dnes na trhu, ako rychlo a ucinne sa da telo odmorit.

radulka316

Ani sa necudujem ze vam bolo zle ved zjest 10 tabliet to je velmi vela a ked je clovek chudy tak sa z toho rovno aj naje :D :D :D

Jana512

Ja som citala o wobenzyne vela ale vela ludom to vraj uplne pokazilo zaludok a vacsina z toho vracala a schudli no neviem ja by som to veru nejdela tie davky su obrovske.

ondrej49

ja som zistil ze ked som mal oslabenu imunitu aj moja alergia bola ovela silnejsia ako som zacal riesit imunitu a posilnenie tak kýchnem raz za cas a nemusm sa sa dopovat liekmi na alergiu

milladaa

Ja uz dlhodobo pouzivam Wobenzym a neviem si ho vynachvalit, pomohol mi na zvysenie imunity, pri opakovanych vaginalnych mykozach aj na opuchnute nohy. Mozem len odporucat