Hľadám domov pre dve mačiatka

rhea

jaj, hned by som si nejaku rozkosnu cicusku vzala domov, normalne mi macka chyba.... ale mame vlciaka, ten je tiez rozkosny, mudry, psy su super (ale len vlciaky), no nad macky niet... ja len, ze snad sa vam podari umiestnit co najviac maciciek....a Julia, si o.k.? nepocujes nejake divne hlasy, zvuky? si kompletna?? da sa to v dnesnej dobe aj liecit, mala by si navstivit odbornika...

Julia...

Mam maciatka kam umiestnit, mame velky pozemok blizko pola. Macky zeru mysi, lysky zeru macky, ja sa do rovnovahy v prirode nestaram.

biela mačka3

tak n iktoi nechce? :-( inak tá sterilizácia je drahá, aspon v BA 70 euro...mozno aj inde na Slovensku..A taká babka, ktorá má dochodok 250 euro, co urobí? Je to asi jasné

Deria

julia a co keby si pritulila nejaku macicku/ky? tula sa ich dost! ak ich budes prikrmovat, uz neodidu len tak rychlo. rozmnozovanie vidim ako nezodpovednost! ochranari zvierat sa snazia, aby boli macky kastrovane a ludia ako ty robia presny opak. zamysli sa nad tym. co potom, ak sa ti budu stale mnozit? z dvoch-troch moze byt aj desat, ci dvadsat. co budes robit, ich usmrcovat?