Rodičia - hádky -----> rozvod?

Príspevok v téme: Rodičia - hádky -----> rozvod?
Evka1458

Ahojte .... vždy som mala pocit akoby moji rodičia patrili medzi tých čo sú tí najúžastnejší, najstarostlivejší rodičia na svete :) a nikdy sa nehádajú ... keď som bola menšia tak sa obšas hádali ale tie hádky boli za úplné maličkosti a vždy nás-deti- posielali do izieb aby sme to nemuseli počúvať .... ale asi pred rokom ocko zmenil robotu a je tam nová kolegyňa ... asi po pol roku mamina našla ockovi v mobile osemesky o kolegyne a boli to SMS-ky typu : dobrú noc.... sladké sni .... .... proste také veci čo by obyčajná kolegyňa z práce nemala písať .... mamina sa tom normálne porozprávala s ockom, ale ten si vždy našiel nejaký dobrý dôvod prečo mu to písala. Chvíľku po tom bol u nás pokoj ... lenže potom sa mamina s ockom zase začali hádať .... a už to začínalo byť naozaj vážne ....raz to bola tá kolegyňa, inokedy to, že sa ocko raz v živote opil .... a potom ak mamina niečo ockovi povie a potom sa o tom začnú hádať ocko si to prekrúti a povie klamstvo ... mamina mu to hrozne vyčíta a vznikajú z toho hádky v ktorých mamina hovorí ockovi, že si myslí že je psychycky chorý ak takéto veci robí .... že má radšej tú kolegyňu tak nech jej to povie, a ona odíde ..... a je toho oveľa viac ..... mám pociť akoby už k sebe nič necítili .... čo mám robiť??? ja nechcem aby sa naši rozviedli ....

Evka1458

ja mám teraz 14 o chvíľku 15 ... a tieto hádky začali asi pred pol rokom ... ano to je to najhoršie ... keď vidím a počujem ako sa hádajú a potom sa robia že je všetko v poriadku ....

Mimulus

Koľko máš rokov? Ja som mal 12 a bolo to úplne jedno...No najhorší pocit bola tá hra akože sa nič nedeje...

Misha17

no tak toto som zažila aj ja ... a naši sa rozviedli .... ale chápem ťa úplne .... to si musia hlavne rodičia medzi sebou urovnať ak to nepomôže tak už asi nič ....