Život bez sexu

Príspevok v téme: Život bez sexu
Simona 789

Potrebovala by som len nazor, mam starsieho manzela, o 15 rokov, vsetko je v poriadku co sa tyka nasho vztahu z citovej stranky, pred rokom mal uraz a od vtedy sa jeho muznost nejako otupila, uz rok sme spolu nespali, citovo sme spolu ale na seba velmi naviazany, velmi si jeden druheho vazime a podporujeme sa, no a pravdu povediac, nejak som si to so starostami po operacii ani neuvedomovala a po case som si na to vlastne zvykla, ked vidim, ze sa "nic nedeje" tak radsej sama nic nezacinam a on nezacne...Mam 37, lepsie to uz asi nebude mazela milujem a mame ine aj ine hodnoty na ktorych stoji nas dlhorocny vztah..ale aj tak....

Simona 789

Skusala som, jasne ze necakam len na jeho iniciativu, ale ked sa tam dole "nic nedeje" ani po dlhsom skusani, mam pocit, ze ho svojou iniciativou este viac strapnujem, ze je neschopny erekcie...je to taky zacarovany kruh. Potom mi ho to este viac trapi a tak radsej nic neskusam...

Logitech

Prečo čakáš na to že musí začať iba on?
Myslíš že tým, že začneš ako prvá, nie je to impulz re chlapa, že je pre teba atraktívny a že mu tým nedvihneš sebavedomie?

manzel678

Podla mna by s tym mal nieco robit, nejako to riesit. Neverim, ze v dnesnej dobe sa to neda. Si este dost mlada na to, aby si prestala so sexualnym zivotom, nehladiac na to, ze ak by to bolo opacne, je otazne, ci by sa s tym uspokojil on.