cistenei pleti

alig

ariela no predpisala mi aknemycin uz ho pouzivam od piatku taklze nejake zmeny ani nemoezm zaznamenat.neveim ci ten aknemycin zaberie som uz nestastna ludia z mojho okolia plet ako z reklamy a ja hruzaaaa

veronikaD

Pripojim sa aj ja do debaty, akne ma trapi uz od mojich 15tich rokov. Vyskusala som uz vsetko mozne, antiobiotika (aj lokalne aj lieky a nie raz), vsetky mozne druhy kozmetiky, maste od koznej, chodila som ku kozmeticke na cistenie aj na laser. Teraz mam takmer 26 a jediny sposob, akym viem ukludnit svoju plet je hormonalna antikoncepcia. Naozaj, rypat sa vo vyrazkach neodporucam. Hovorim z vlastnej skusenosti, lebo mam tvar posiatu skrvnami, ktore uz mi hadam zostanu navzdy. Dala by som cokolvek za to mat hladku a peknu plet...

alig

no koli pleti som u gynekologicky nebola ja osobne nechcem do seba trepat take veci ako je hormonalna antikoncepcia nie ej mi to moc po voli!

zlatovlaska

AHOJTE, bol už niekto z vas na upravu pleti laserom alebo pulznym svetlom, či ako sa to vola. Ja mam zmiesanu plet a okolo nosa sa mi tvoria pory. Tak som si to chcela dat odstranit tym laserom ale neviem ci to pomože. Možete mi prosim niekto poradit. Dakujem papa

ariela

Alig a bola si uz u gynekologicky??? Aknoznu plet vie vyliecit aj hormonalna antikoncepcia.Treba sa otvorene porozpravat aj s gynekologom o tvojich problemoch, pretoze myslim, ze ziadna kozmeticka ti nepomoze.Ta lieci len povrchovo, ty potrebujes hlbkovu liecbu.

pyrana

No ja som bola iba parkrat,najprv som chodila priamo do nemocnice,kde mi to robila vyucena sestricka na predpis koznej,bolo to sice hrozne bolestive,tlacila mi tvar aj chrbat,ale pomahalo to, potom to zrusili,tak som sla do kozmetickeho salonu a vsetko ok,az na koniec mi dala na tvar nejaku masku,ktora stipala,no a na druhy den som mala celu tvar posiatu chrastami,bolo to akurat pred nastupom do noveho semestra,tak som tam sla jak jezibaba:(Odvtedy som uz radsej nebola,ale zase sa chystam skusit,ale radsej si priplatim drahsiu kozmeticku,ale aby to stalo za to.