Zvlastne spravanie kocurika

Príspevok v téme: Zvlastne spravanie kocurika
catting

Moj kocurik sa "stratil" a nasledne dlho nebol doma. Ale so spravanim nemal problemy, bol u nas doma 3,5 roka. Teraz ma 5 doma sa zdrziava LEN minimalna. Moze to byt tym, ze si jednoducho kocurik povedal, ze uz u nas nechce byt? Teda nie stale? Je z neho cestovatel... Nebolo by to prvykrat, samozrejme, velmi ma potesilo aspon to, ze zije, ale bojim sa onho, ze ked bude takto stale behat, aby sa mu nic nestalo. Este mame pri dome aj macicku, ta nebola nikdy prec, to je taky mazlicek. ;) Ale samozrejme mame radi aj jeho, vsetky macicky. :) Je nieco take mozne, ze si nasiel nejake lepsie miestecko alebo tak? Dakujem!! (o:

ocnalinka

bola ruja takže tak :D behá za cicami ;)viem o tom svoje máme 2 mačky a 2 kocúrov, a tiež chodia preč aj na 5 dní

ta3

ozaj a macicku mate vykastrovanu?, dufam, lebo by to bol nekonecny problem co s maciatkami, ja tu svoju som nechala vykastrovat uz ako starsiu (nasla som ju tulavu, prihladkala som ju, raz som ju pohladkala, uz sa nepohla od mojich dveri) a to iste by bolo treba spravit s Vasim kocurikom, potom sa bude viac zdrzivat doma

Ferci
cely zivot zboznujem psov, macicku predtym som nikdy nemala (s vynimkou ked som doma rastla ako male dievcatko) az tuto a nikdy by som nebola povedala ake skvele spolocnicky macicky su a to pradenie, to je take upokojujuce, a su aj uzitocne, chytaju mysi, nedavno som sledovala ako moja chytila mys, vydatne sa s nou vyhrala a ked myska uz nevladala, zozrala ju, iba zaludok a creva zostali, mam aj troch psov, nekonecne mam ich rada, psy su trochu ini ako macky, moja macicka je ako psik, ked som na dvore 5 minut, nasleduje ma vsade ako psik, podobne ako moj oblubeny kon, kdesi som citala, ze mat doma macku je dobre aj pre nase zdravie, vraj robia nieco ako ionizaciu vzduchu co je pre cloveka udajne velmi prospesne

Laura93

však je to kocur :D čo od neho cakas? ze ti bude sediet doma...aj my mame kocúra..a je to normálne beha za mackami a tak.. ten nas sa chodi domov len vyspat a nazrat :D :D niekedy ho nevidím aj 3 dni

Emily opat

Dufam, ze mate kocura aj macku vykastrovanych. Ak nie, dovod jeho nepritomnosti je jasny. Vykastrovani kocuri sa drzia viac doma, nebojuju tolko s inymi kocurmi a teda su menej nachylni na zranenia.