Ako vyzeralo vase najtrapnejsie rande?

slnovrat

Fuu tiež som grcala na rande, bola som nervózna tak som do seba liala jeden pohár za druhym, no nikdy viac alkohol na rande...inak skoro vôbec nepijem

Nataly07

Veronika tvrdil mi, ze je pravnik, aj ked teda ktovie kde je pravda, kedze sa snazil na mna cely cas silou-mocou zaposobit. ;)

Veronika_27

Nataly... nebola si náhodou s mojím profesorom? :D presne viem o akom úsmeve hovoríš :D my sme mali taký jeden ekonomický predmet, pre lepšie pochopenie tematiky vymysleli prezentácie tak sme vo dvojiciach museli robiť.. a vždy ked človek na neho prehovoril a upútal jeho pozornosť, alebo on dal niekomu utázku či len hovoril do davu sa tak otrasne uškrnul :D ale tento je ženatý... neviem ako je to možné :D

lilyianka, nič v zlom, ale ja by som sa asi bavila, hoci by som sa tiež obzerala a psssskala, že sú tam aj iní ľudia :D ale tak nie každému je to príjemné :)

Sejla

Maoam bože tí chlapi nemajú kúsok rešpektu!
No dobre, tak poviem, mala som asi 15, on mal 18, samozrejme som mu ja povedala že mám 17, tak sme šli do baru, snažil sa ma opiť na uvoľnenie, ja som s alkoholom nemala zas tak veľa skúseností a rovno absintové likéry do mňa, strašne som sa opila, akože dospeláčka som si išla zapáliť cigaretu filtrom von :DD a zvyšok večera grcala na hajzli :)))
Kto ma prekoná? :))

Nataly07

Na mojom najtrapnejsom rande som bola s chlapikom s ktorym sme sa len tak nahodne vonku dali do reci a ja som mu prislubila kavu. Prisiel tam s neuveritelne zagelovanymi vlasmi (asi ako Honzik N.) z ktorych mal umastene tricko, cely cas taral o hlupostiach, doslova sa po mne opakoval, ak som povedala ze beham tak on ze jeej aj ja zacnem, ale co bolo asi najhorsie - po kazdej jednej otazke ked sa ma na nieco spytal, tak sa strasne usmial! Normalne ze dohovoril a zrazu ako na povel vyceril zuby asi ako Puskailer, po case na nas normalne pozerali ludia. Tak som sa po pol hodine vyhovorila, ze este nieco mam a zduchla som. On ale nejako nepochopil a hoci som ho odmietala este asi mesiac mi pisal ako by sa so mnou chcel stretnut a ako si nas predstavuje ako par, no hruza.

Maoam

Sejla, no podla mna sa poistil...:DDD, no a potom to aj tak skoncilo a dozvedela som sa, ze ma inu (svoju exku) a po 10 rokoch mi plakal na kave (nahodne stretko v meste), ze urobil vtedy fatalnu chybu :DDDDDD.
Ach boze, clovek zazije veci. NO daj, co si zazila ty? :DD urcite daku pecku.