Kto ide so mnou chudnúť?

Príspevok v téme: Kto ide so mnou chudnúť?
Monika91

Dnes som začala chudnúť, mám len 22 a pri výške 165cm mám 76kg. Ja viem, je to dost, chcela by som zhodiť tak ccc na 60kg, takže ma čaká ťažký boj. Nebola som vždy pripratá ako teraz, ale ani chudučká ako modelka, ale to mi ani nevadí :) Len posledný rok som bola nejaký čas nezamestnaná a všetko sa to na mňa nalepilo, a teraz som sa prebrala až pri takejto váha. Prišlo s tým veľa negatív, som veľmi vyčerpaná, v ničom sa necítim dobre, keď sa začnem potiť trochu zapácham, aj keď použijem doodorant čo pred tým pri dobrej váhe sa mi nestávalo. A chcela by som sa v prvom rade same sabe páčiť a v druhom rade priadelovi a okoliu, chcem aby ma pochválili ako dobre vyzerám, čo som už dávno nepočula :(
Preto si hľadám ,,spriaznenú dušu,, ktorá tiež začala chudnúť alebo chce začať chudnúť. Budeme si vymienať skúsenosti, recepty, písať si ako sme na tom s váhou a človek nikdy neviem, možno s nás budú aj kamarátky :) Na veku vôbec nezáleží..Len si chcem s niekym vymienať info o chudnutí, veď vo dvojici to ide lepšie, poprípade sa možme medzi sebou aj predbiehať kto viac schudol ;)

twatka

presne tak lia vitaj :)...konecne sa nam to tu rozrasta...kolko mas rokov? vaha/vyska?

kvetinocka: joj cele zle to je :D a ver ze tie slivkove knedle boli mnamozne :D len sa cudujem ze aom ich nakoniec zjedla len 2
U mna vcerajsok:
R, D: nic, lebo som bola u zubarky
O: kura vyprazane (ale len kusok, lebo ja to moc nemusim, ale kedze som bola u priatela tak zo slusnoati) a zemiakova kasa
O: pohankova minibagetka s vetom a sunkou a paradajkou
V: zemiakova kasa :D

Pohyb zabezpecil priatel :D

twatka

presne tak lia vitaj :)...konecne sa nam to tu rozrasta...kolko mas rokov? vaha/vyska?

kvetinocka: joj cele zle to je :D a ver ze tie slivkove knedle boli mnamozne :D len sa cudujem ze aom ich nakoniec zjedla len 2
U mna vcerajsok:
R, D: nic, lebo som bola u zubarky
O: kura vyprazane (ale len kusok, lebo ja to moc nemusim, ale kedze som bola u priatela tak zo slusnoati) a zemiakova kasa
O: pohankova minibagetka s vetom a sunkou a paradajkou
V: zemiakova kasa :D

Pohyb zabezpecil priatel :D

kvetinocka21

ahoj lia, vitaj :) super, že si sa k nám pridala :) No nejaké recepty ani nemáme, len šport a zdravá strava. :) Robíš teraz nejaký šport? alebo čo si robievala ?

lia33

Baby môžem sa aj ja pridať ? ja aktívne športujem len pól roka som nemohla hrávať a kilečká sa nalepili.. a ešte k tomu problém so štítnou žlazou :( ale snažím sa zdravo stravovať a pohybu mám dosť ja by som chcela schudnúť cca 15 kíl ..máte nejaké recepty dobré? :)

kvetinocka21

twatka, ale celkom sa držíš :)) Neboj, toho 22. to bude o niečo menej ked sa posnažííme :))
NO u mňa dnešok nič moc :
R: čokoladovy jogurt + celozrnný chlebík+maslo+salama+zelenina
Ob: granadír+ zavárané uhorky
Ol bude nejake ovocie a na večeru ešte uvidím, keďže idem na hokej, tak hádam ma tam nezlanári dajaká cigánska, tak ešte budem popremýšlať čo si rozumného dať :))
Aaa dala by som si také tie slivkové knedlíky, akurát si mi na ne spravila chut do kelu :D to si dám za odmenu ked sa dostanem pod 60kg :D

twatka

ahoj kvetinocka...som spat...umna vikend tiez katastrofa...v sobotu to bolo fajn, ale starka robila slivkove knedliky tak som neodolala a na obed som si 2 male dala a vecer zaklincovala 2 pivami, ale zato som to hadam vytancovala:D...v nedelu rano noc, desiata nic obed:fazulova na sladko, maso na prirodno s trochou zemiakou, olovrant kus popcornu a cokolady a vecera maso z obeda...vcera R:nic, D:nic,O: kura v sezame a kus zemiakov, O: okruzok chleba s maslom, V: cina s ryzou....

Za tie 3dni uplna katastrooofa..ma to tak rozhodilo...ale od dneska zase natvrdo...co sa tyka vahy vcera 70,7 a dalsie vazenie teda 22...uz sa ozaj musim zamysliet nad sebou a znova vzchopit...
drz sa :)

kvetinocka21

ahojte, no ako sa vám darí ?:)
Dúfam,že ste to už baby nevzdali, zo začiatku nás tu bolo dosť:D
No môj dnešný deň, neviem či úspešný :
R: chlebik so syrom + vela zeleniny
D: nektarinka
Ob: to čo na ra§ajky
Ol: 2 veľké mrkvy
V: rizoto+ zelenina
šport : 3,7 km behu
Dneska sa mi nejak zle behalo, asi preto, že som už vyšla z cviku :-/ Zajtra má pršať tak bud doma bike alebo pojdem do fitka :)
a čo twatka ako si na tom ?:)dúfam,že sa držííš :)

kvetinocka21

Twatka z toho langošu si nič nerob. U mňa od piatku uplna katastrofa. V piatok som bola v meste na drinku, nechtiac ma obliala čašníčka takže nám potom doniesla čokoládový koláčik ako grátis, tak jasné že som ho tam nenechala :D Potom som si na to dala ešte také tie sendviče plnené čo predávajú v bille. A včerajšok, no tak to už duplom. Mala som 2 koláče, ktoré som piekla s mamou, plus do toho samé somariny len tak..pričom som ani moc hladná nebola. A o polnoci, ked som prisla z brigády som si dala varenu kukuricu a do toho zase koláč. Dneska som sa postavila na váhu s tým, že potrebujem zasa facku od váhy aby som sa spamatala a nakoniec výsledok bol taký že plus 400 gramov od min. pondelka čo som ani raz behať nebola:D takže až taká katastrofa to nebola. Ale zase musím prejsť na tvrdší režim a to od dnes.
Inač som zistila už v minulosti, že ak si dáš od diety na 2-3 dni pokoj ( ale neprežieraš sa až do donevidim) a potom opäť prejdeš na "chudnutie", tak sa ti opäť spaľovanie rozbehne a chudneš o niečo rýchlejšie. Tak to idem skúsiť, či to je naozaj tak.. :) Čo ty na to, keby sme si zvolili nejaký dátum, kedy sa budeme vážiť ?:) Ja by som navrhovala 22., čo je dosť času na prekvapujúci výsledok :))

twatka

to je krasne darkBella...ja som vacsinou na tom tak (ako som uz pisala) ze prve cca 4kila idu dolu okamzite ked sa trosku krotim v papani- viac zeleniny, menej tatarky a ked jem 5x dodna a nie ze sa raz dodna najem a inak nic a etse oblubujem hamburgery a hranolly :-/...alw tal tie si uz teraz pase...a co je zaijimave ze aj to krasne vidno,tie kila, len potom sa to zastavi vzdy a ja stracam motivaciu...ale teraz som si povedala ze to musim zvladut..zajtra rano sa posledny krat odvazim a aspon na cas dam vahe pokoj...

"nahnevala" ma totiz sesternica, ktora bez akychkolvek diet schudla za 3tyzdne 7kil...som nechapala ked som ju videla...vzdy bola kustik vacsia ako ja a sme sa pretekali ze ktora vazi menej :D...no a teraz ked vazime rovnako si musim maknut, aby ma vo vahe nepredbehla :D

DarkBella

inak, nedávno som mala 62 kíl a schudla som na 56 len kvôli tomu, že nejem sladké ani slané (čipsy, keksy..) a obmedzila som aj pečivo :) žiadne drastické diety nepotrebujete :) nenapchávať sa mastným, sladkým a kilá pôjdu dole :) namiesto vyprážaného rezňa si dajte prírodný a kľudne rovnakú porciu :)