Co si robite jest ku vode?

Deria

vynikajuci a osviezujuci je tiez ovocny salat. cim viac druhov, tym chutnejsi. ja si zvyknem urobit: jahody, hrozno, melon, kaki, hruska. pokrajam na mensie kusky a zamiesam. nic viac. este ked je chladeny, je to parada. to bolo na osviezenie! :)ked som velmi hladna, tak klasika: chleba s maslom, rajcina, paprika.:)

Lulita

v tých horucavach, nic nenesiem, sem tam beriem pasteku, rozky a zeleninu, ale aj ta pasteka je tepla, takze kaslem na to, radsej kupim na kupalisku stejk so zeleninou

NEnormalna

hej, ešte aj kukurica :)) a nakrájaná zelenina. Inak to, čo predávajú na kupku, fakt sila, aj čo sa ceny týka..jediné, čo by som si z toho dala v núdzi asi kebab. Keď som bola malá boli to tiež rožky, paštiky (+striekajúce paradajky :D ) a hotdogy :P teraz mi nejak jesť v tom teple nechutí.. ale asi aj preto,lebo sa už toľko nejaším vo vode ako deti. Asi by som mala začať :D

o.m.g♥♥

Flegma take dectvo som mala aj ja a boli to pekne casy.
Ako ten cas rychlo leti.
A ta paradajka aj mne furt vyprskla a bola som cela od paradajky.
Dik ze si my to pripomenula :):)

flegma

a to uz nikto nenosi klasiku ako rohlik s pastetou v jednej ruke a v druhej rajcinu? :D to bolo moje detstvo pri vode :D a jasne, ze po zakusnuti rajcina vzdy "vyprskla"