Vlasová kozmetika CHI

Príspevok v téme: Vlasová kozmetika CHI
Žolinka

Ahojte baby,
dneska som bola u kaderníčky. Mala som velmi zničené vlasy tak mi ich zostrihala a poradila mi na žehlenie vlasov olejček z radu kozmetiky CHI. No keď som sa jej opýtala na cenu trošku ma zamrazilo keďže si za malý olejček pýtalala 28 eur. Rozhodla som sa, že pozriem na nete či predsa len neponúkajú to isté len lacnejšie a mala som pravdu. No tu som ho našla za 3 - 4eurá čo je podľa mňa velký rozdiel a neviem, či to nieje nejaký podvod. Preto by som sa chcela spýtať či máte nejakú overenú stránku na ktorej by som to kúpila lacno a kvalitne? ďakujem

BcMegy

Ako ja si kupujem od polskeho distributora, ale na flaštičke je napísane Made in USA :) za tu mimi flaštičku chcela kadernička 7 eur, ja ju kupujem za euro aj s poštovnym

Miska183

Ja si žehlím vlasy každý 2 deň už 4 roky, a používam len výrobky od CHI, vždy pred fénovaním CHI silk infusion teraz mám 355ml ktorý ma vyšiel okolo 50€, tá cena je síce dosť vysoká ale mne taký vydrží aj rok a to ho používam každý 2 deň. Myslím že je to to najlepšie čo poznám, samozrejme že záleží aj veľa od žehličky akú používate, od fénu. A teraz asi týždeň používam CHI Keratin šampón a condicioner a sú úplne úžasne. Najlepšie na zničené alebo suché vlasy. Naozaj môžem odporúčiť :)

Daduskaaaa

ahoj, neviem odkiaľ si, ale predtým ako si niečo objednáš skús sa pozrieť či niekde v tvojom meste alebo v okolí nie je veľkosklad s kozmetikou a kaderníckými potrebami alebo nejaký obchod.. tam to nemá také drahé ako u kaderníčky a zaručene to nie je shit =)

Žolinka

Tiež sa mi to zdalo moc. môžeš mi porsím poradiť odkial si to kúpila? alebo nejakú internetovú stránku? ďakujem :)

actafool1

riadne si nadsadila... ja mam 300ml za cca 25 ecok.. a je to original z USA vyrobca FAROUK. Na CHI inak nedam dopustit :) najnovie chcem vyskusat tu ich novu radu: CHI SILK KERATIN ( zlaty vrchnacik).

Žolinka

hej vraj je to špičková kozmetika no keď som videla tie smiešne ceny na nete za aké to predávajú teraz neviem či si kaderníčka pripočítala moc alebo sú tie oleje ponúkané na nete nejaký podfuk.