Pracovná pozícia: Klientský pracovník – Konzultant ...skúsenosti

Príspevok v téme: Pracovná pozícia: Klientský pracovník – Konzultant ...skúsenosti
katka236

Práve mi oznámili ze ma pozývajú na pracovný pohovor na túto pozíciu do jednej poisťovne (otvárajú novú pobočku).
Pracoval niekto na tejto pozícii? Čo si mám vlasne pod tým predstavit? Je to práca na pobočke alebo zhananie novych zakazníkov?
Doteraz som nikde nepracovala kedze som cerstvá absolventka strednej skoly, takze skúsenosti nemam ziadne
Neviem sa rozhdodnút ci tam mam vôbec ist, lebo ja niesom moc kumunikatívna osoba a bojím sa, ze to nieje práca pre mna..
Vy by ste to brali?

Za kazdý názor som vdacná... :)

katka236

ja som sa na tú pozíciu nehlásila..oni mi poslali e-mail ze si ma vybrali cez profesiu (na zaklade mojho CV)

a je len na mne ci im to potvrdím alebo sa na to vykaslem..ja som chcela len nejaké rady/skúsenosti ludí kt. uz v niecom takomto pracovali, ze ci sa ta praca oplatí, ci stojí za to

xxy

tak ked nemam co k tomu povedat, tak som radsej ticho, ja si myslim, ze ona si ten motivak na profesii pozrela uz davno, ale ked myslis, ze to riesi jej problem..

Mimulus

Nehlás sa na žiadnu pozíciu pokiaľ si o nej nič nezistíš!

Prvá otázka zamestnávateľa väčšinou začína ,,prečo ste sa rozhodli pre túto konkrétnu pozíciu a našu firmu?,,

Treba to mať dôkladne zmapované aby si dokázala odpovedať na otázky.