Správne rozhodnutie?

Príspevok v téme: Správne rozhodnutie?
hannah515

Asi som urobila najhoršie rozhodnutie v živote neviem ci som urobila dobre , ale rozišla som sa s chalanom na ktorého som bola namotana .Lenže nech som bola pobláznená akokolvek vadilo mi viac veci na nom.Prvá že huli a to aj predo mnou par krat hulil mne to sice nevadilo dako velmi ale mala som pocit akoby pri tom uplne vymykal z reality.Druhá vec ze zo začiatku mi pisal aj hovoril krásne veci a potom zrazu nic a ked som to od neho chcela tak na mna doslova vyskocil vraj ci potrebujem vztah ako z telenovely a aby mi kazdy den vravel ze ma miluje...Ale to som predsa od neho nechcela len som chcela aby mi obcas nieco pekne povedal..a on nic...Ja som si myslela ze straca zaujem a mozno aj stracal no a tak som to dneska ukoncila.a este mi aj vynadal ze som ako decko.a ja hlupa som cakala ze sa bude snazit o napravu a on nic ... on ma 24 ja mam 23 a boli sme spolu dva mesiace .... mám taky pocit že som to asi ešte mala nejak napravit s nim ale ked on mi naublizoval slovami a aj tak ma to stve jooj :(((((( ani neviem ci chcem nejaku pomoc alebo co skor som to potrebovala dat von zo seba , lebo ma to hrozne trápy dosť ...:((((

hannah515

Najhoršie je že sa mi celu noc s ním snívalo niekolko snov . Ale všetky boli pekné .jooj hrozny pocit to zanechalo vo mne ked som sa zobudila ráno...Srdce mi hovorí aby som mu ešte niečo napísala a nejako to možno urovnala...ale rozum niee ...a asi sa budem ,teda určite sa budem riadit rozumom...

Leela333

Neurobila si chybu, urobila si dobre. To, čo teraz zažívaš, tie pochybnosti sú len preto, lebo ho máš rada, ale rozhodla si sa riadiť rozumom a v tomto prípade je to dobrá vec. Neboj sa, to prejde, 2 mesiace zase nie sú taká dlhá doba, nebude to trvať tak dlho a budeš rada, že si sa ho zbavila ;)

hannah515

Stále na to myslím , a je mi z toho na nic . Pretože ja som bola do neho zamilovaná alebo vlastne ani neviem ci to nazvať zamilovaná ale aspon namotana som bola urcite .Jediné co som chcela od neho aby mi viac prejavoval city a on mi toto povie že vraj som ako 14 decko a ešte sa vyjadril ze vraj som z ešte nevyrástla z deckých lások.A pritom ja som mala dva dlhé vztahy jeden 4ročny a druhy 2,5 ročny a on mal pritom zo 30 krátkych vztahov...aspon on sa mi tak raz chválil ze mal tolko zien a ze ani s jednou nebol nejak dlho...Tak ja nechápem ale je to divné že som od neho chcela len to aby mi obcas ,,pripomenul,,ze ma miluje ??? na zaciatku mu to problem vobec nerobilo to len zrazu zo dna na den sa zmenil ....:((((

Agnes998

Podla mna si urobila dobre, to co su za sposoby takto na teba vyskakovat a urazat ta? A to len po dvoch mesiacoch, co by ta preboha cakalo neskor. Bud si vedoma toho, ze mas svoju cenu a nejaky trtko ta nema pravo urazat a ponizovat. Dobre si urobila.

JaNatalka

chápem ťa hannah515 :) chalani sú svine a ešte keĎ napísal aj ten status... vieš čo mala by si sa naňho vysrať a ukázať TY jemu, že si bez neho šťastná ako nikdy pred tym a nemala by si si z toho robiť ťažkú hlavu.. no chalan si Ťa proste nezaslúži a aby si sa kvoli nemu trapila a vyronila kvoli nemu čo i len jednu slzu, tak to nie.. musíš sa postaviť a ukázať mu, o čo prišiel.. on na teba nemá a nezasluži si aby si sa kvoli nemu trápila...

hannah515

no ved práveže ja som sa s nim snazila rozprávat s nim o tom ale on sa vyhybal v poslednom case stretnutiam ..este sa aj vyhovaral ze ho boli hlava a kraviny takze som nemala sancu sa s nim stretnut vsetko sme riesili cez net !!!! ani len stretavat sa nechcem ku koncu tak nerozumiem preco sa on so mnou nerozisiel a na co mi vravel ze mu chybam a pod. :((((( ja som sa s nim rozisla a este sa mi v niektorích správach aj vysmial ze som ako decko ... a pri tom hned po rozchode napisal na FB status aby som to akoze ja videla že ,, opat volný :D :D :D ,, ....ale mna sa ten status konkretne nedotkol lebo viem ze to urobil schvalne...len proste skor on sa chová ako decko a pri tom to pise mne ???? :((

JaNatalka

aj by si chcela zachrániť ten vzŤah tak by si sa s ním mala porozprávať, povedať mu všetko čo ťa trápi, nič by si tym nestratila akurat by si vedela na čom si.. ak by reagoval na to negatívne tak si ťa ten debil chalan nezasluži... Dievča, ak po tebe chalan kričí a hovorí s tebou vulgarne agresívne a nevaži si Ťa, tak nemaš s ním strácať čas ale ukázať mu o čo prišiel.. mala by si nabraŤ nové sily, skočiť do obchodov, spraviŤ si niečo nove s vlasmi, kupiŤ nové tiene a očariŤ nejakoho cool chalana a tvoj (teraz už byvaly) bude na teba pozerať s otvorenymi ustami a hovoriť si aky je debil a ako sa ku tebe zle spraval... stay strong