Krádež kamarátov

Príspevok v téme: Krádež kamarátov
matta5225

Ahojte mám jeden problém,Mala som u mna doma priateľov,na dva dni na návšteve.Po ich odchode som zistila že my chýba 100eur,Najhoršie je že oboch dobre poznám.Ale viem, že to mohol byť len niekto znich pretože sme mali voľný byt prosím poradťe ako to mám celé riešiť tak aby som ich dostala späť :( Dakujem

hanka9

Nic by som im nepovedala, pretoze sa kludne moze stat, ze oni obvinia teba!

riesila by som to neskor, ked to zapadne prachom. A sice kamarat s nimi nadalej, akoby sa nic nestalo

ked pride vhodny cas, tak ho ober ty o 100€, resp. zadrz mu vec v hodnote 100€ - ako satisfakciu

pri tomto sposobe treba ale davat pozor, aby nemal ziadne pouzitelne dokazy voci tebe

no a potom sa mu s kludnym svedomim smej do tvare a on pochopi :-o))

P.s- ale toto mozes uobit len vtedy, ked mas ABSOLUTNU ISTOTU, ze POZNAS NEOMYLNE ZLODEJA.

slnovrat

to urcite...a ak to nespravili, tak sa este urazia. radsej im povedz ze sa ti stratili peniaze a strasne ich potrebujes na to a to..aspon ich bude hryzt svedomie.

TinaM

To je dost zla situacia...ja by som to skusila najprv takto: pocujte kamosi, mala som v byte nejake peniaze a bohuzial ich neviem najst. Mozno ste si ich omylom zobrali alebo pobalili...
Predpokladam, ze budu cusat ako vos pod chrastou, ale ak ti naozaj cielene ukradli tie peniaze, tak sa obavam, ze uz ich neuvidis. Ale mozno sa v nich prebudi svedomie a vratia ti ich, ak ich na to upozornis.