Typ cloveka, alebo bezny standard?

Príspevok v téme: Typ cloveka, alebo bezny standard?
cokokeksik

Drahi prispievajuci,

prosim pomozte mi vyriesit moju dilemu ohladom mojho partnera. Je to dospely chlap (a rozumny) cosi po 30 ale jeho spravanie o tomu nenasvedcuje.

Zaujima ma ci je normalne (rozumej- bezne) ze partner, drziac za ruku svoju partnerku, sa otaca za slecnami (doslova otaca / nie obcas- ale majoritne). Ci je taktiez bezne, ze ked s partnerkou / partnerom sedite v podniku sledujete okolitych ludi miesto toho aby ste sa pozreli a konverzovali s ludmi pri vasom stole.

Vopred dakujem za nazor.

Prezývka55

cokokeksik preco bojis sa chlapa? :D my si bezne s partnerkou hovorime co chceme skusit alebo co nam pride sexi, okrem toho ze to je sexi vzdy sa pri tom dobre bavime :D
Podla mna komunikacia v sexe je zaklad aj ked sa maka inym naradim diskutovat o tom treba medzi sebou.

Abigail7777

tak potom bude tvoj frajer nadpriemerne inteligentný, to takí zvykli byť takí divní, v spoločnosti sa nudia, lebo nemájú tam sebarovného,, takí s nadpriemerným iq neviedia sa len tak o bežných veciach rozprávať, komunikujú vo vyššom levely, a to zas bežný ľudia z toho nič nerozumejú :D

a možno aj preto sa otáča, takýto si dosť dovolujú, majú guráž, nehanbia sa ničoho

teraz som opísala inak jedného môjho známeho s nadpriemerným iq je to taký čudák, ale dotiahol to pekne niekam