Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chudnutie v tehotenstve

akotak

a ja som nevracala ani pri jednom dietati. a jedla som normalne ako predtym. moze to byt tymi hormonalnymi zmenami, neviem. ale podla mna to nie je nic neobvykle.

akotak

ja som tiez schudla pri obidvoch tehotenstvach, v piatom mesiaci som vazila menej ako pred tehotenstvom. myslim ze je to normalka, potom som pribrala, dokonca az moc. obidva razy.

odpovedam

Zatelefonuj doktorovi a opytaj sa na to. V tehotenstve sa pribera, aj ked na zaciatku kvoli vracaniu moze dosjt k ubytku hmotnosti. Ak kontrola dneska ukazala, ze dietatko je v poriadku, tak sa nestrachuj zbytocne. Ale urcite aspon zatelefonuj a opytaj sa.

swistica

a kedze si dnes bola na kontrole u doktora, tak mi prosim ta vysvetli preco si sa tuto otazku nespytala rovno toho doktora, alebo aspon zdravotnej sestry?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chudnutie v tehotenstve - Fórum - ZDRAVIE.sk