Čo to vlastne znamena. . . ?

Sttella

keby vlastne som sa chcela teraz vidieť s nejakym kamaratom, tak mozem...ale ze bez neho... nechal by ma..... a ja neviem čo robiť.....dokedy to bude trvať....vnutorne som nepokojna....necitim sa dobre...ale viem že ani on....ale milujem ho velmi....

Castiel

Uh no to som nevedel no úprimne ja by som už také niečo neodpustil ale je to na ňom ale zákazy nič nevyriešia načo byť vo vzťahu kde jeden druhému úplne neveríte. Čas to možno vyrieši u vás hlavne prestaň piť prípadne si daj koľko zvládneš aby si sa vedela ovládať a musíš sa snažiť no. Kali-Pamätáš sa stal pre mňa symbolom no ale život ide ďalej.

Castiel

Mal som pred cca rokom 3 ročný vzťah a tiež ma priateľka podviedla no horko ťažko som jej to prepáčil lebo ma hrozne prosila a vyhrážala sa, že si ublíži tak som jej dal šancu i keď moju dôveru už stratila ale stále som ju ľúbil fungovali sme tak 3 mesiace ja som ale bol 3-4 dni na intráku vždy som sa kvôli nejak snažil prísť čo najskôr domov snažil som sa byť ten najlepší priateľ lebo som si myslel, že vtedy bola chyba vo mne keby som bol lepší by sa to nestalo ale nestačilo to dozvedel som sa zatiaľ čo som mal štátnice a učil som sa na intráku tak ona podviedla zase nechcela sa priznať ale nakoniec povedala, že bola opitá a nechcela to. Uprimne ma to zničilo prerušil som s ňou všetky kontakty aj s partiou kde sme spolu boli snažila sa ma kontaktovať ale povedal som jej čo si o nej myslím, že v živote s nou nechcem mať nič spoločné. Bude mi ešte dlho trvať aby som si s nejakou začal zas vážny vzťah lebo som typ človeka, ktorý k sebe málokoho pustí.
Preto verím v to, že kto raz podvedie podvedie zase. Ja ti prajem nech tvoj sa poučil a bude ti verný a tie zákazy nie sú dobrý nápad mohlo by to mať skôr opačný účinok a časom by mu to mohlo začať vadiť.

Sttella

No.. ... . on povedal, že by ziadnej inej nedal sancu.... on je mimoriadne zasadovy..... a ze to musi vynimocne lubit ..alebo tak... aby dal... ze len pri mne to dokazal...... a ze uz teraz vie...ak by sme aj spolu neboli..... ze uz ziadnej inej by nedal sancu....ak by pochybila..... tak ja už neviem..... sa to vo mne bije cele......

kakadu

podla mna to u neriešitelné veci.Aj ked mu odpustiš a povznesieš už vždy bude v tebe pocit sklamania a nedovery.

Na všetkch neverách ma šokuje že prečo sa to musí druhá strana dozvedeit.Ak muž miluje svoju ženu a nie preto podvádza dzal že sa chce rozviest tak robí veci tak aby jej neubližil a živi ju v domienke že je jediná ktoru miluje a popritom si može raz mesačne skočit do erot salona, lebo mnohým to tak funguje.Ale muž ktorý nemiluje je mu jedno či ubliži žene tak sa to ona dozvie.

MultiLevel

Sttella, chapem tvojho priatela...Dovera voci tebe je velmi narusena z jeho strany, ale ziadne zakazy alebo podmienky tu doveru umelo nevytvoria spat. Skus dat precitat tuto diskusiu priatelovi (hoci neviem ci to pomoze), ale aspon by videl aj nestranny nazor. Dovera sa cez podmienky opat nevytvori, praveze tym len ukazuje, ze to cele nezvlada, preto si mylne namysla, ze zakazom nieco dosiahne. Nedosiahne....bude stale patrat po tom kde si bola, s kym si bola, co si robila, s kym si sa rozpravala....chapes. A to ma akoze jeho doveru obnovit? Aj keby sa tak stalo, ty budes vecne vypocuvana, obmedzovana, nebudes sa moct ani len s dakym dobrym kamaratom rozpravat. Nasledkom tohto on mozno bude tebe o cosi viac doverovat, ale ty budes nestastna, lebo nebudes slobodna....
Ako som pisala, po nevere nie je podla mna dobre ostavat spolu. A prave preto, ze ta dovera je nesmierne narusena a prejst cez nu dokazu skutocne len vyzrete, vyspele osobnosti, ktore nedusia partnera prikazmi a podmienkami. Ale naopak odpustia a nikdy sa k tej teme uz nevratia, toboz nedavaju podmienky....
Preto moja rada je, ze ak budes citit, ze ta tie jeho podmienky sputavaju a nicia ta, radsej sa rozidte. Je to lepsie pre oboch....

jedulka

Dát druhému šanci, znamená v podstatě že jsi se s tou situací smířila.Smíření se=šance.Smíření rovná se= vyrovnat se s tím a pokračovat dál.
Všechny otázky jsou tímto jasně odpovězené.
Každý kdo dá znova šanci v tak choulostivé oblasti,musí být velmi silná osobnost a milující.Velkorysost je doménou žen.Znamená to,brát toho druhé takový jaký je.
Kdo na to nemá,at jde od takového vztahu pryč.Nic dobrého mu to/jí nepřinese.