Priatel pyta odo mna peniaze

Príspevok v téme: Priatel pyta odo mna peniaze
erikaaaa

Takze mam vztah,ktory trva nieco cez pol roka. Priatel bol zo zaciatku ku mne mily snazil sa priniesol mi pozornost, pisal sms zavolal. Asi po troch mesiacoch sa to vsetko zmemilo. Ziadna sms, pekne slovo ziadne prejavy lasky. Brala som to ze je to koli praci. Kedze sme od seba vzdialeny asi cca 30 km stretavame sa 2-3 krat do tyzdna aj to chodim len ja za nim. On pride za mnou len ked nieco potrebuje. V poslednom case si pyta peniaze vraj nema. Ja som studentka a peniaze mam len od rodicou. Zabuda na moje narodeniny meniny. Plan robi vzdy on a ja sa musim prisposobit nikdy sa ma neopyta co by som chcela robit ja. Chyba mi ten pocit ze som milovana a o slovicku milujem ta uz ani nesnivam. Je velmi naladovy raz podrazdeny je velmi dobry. Asi pred 2 mesiacmi som mu nasla spravy v mobile s inou babou a pisal tam ako si sadli a chcel by byt s nou aka je krasna a pod. Ked som sa ho nato spytala povedal ze je to len sranda a nic viac. Pritom sa s nou stretotaval . Vraj uz nie ale pisu si stale. Dozvedela som sa to na dovolenke ktoru som celu organizovala ja. Chcela by som vediet vas nazor velmi pekne dakujem.

Simonella

bozeeeeeeeee... tak tebe da horko tazko 1 euro, vyuziva ta, serie na teba, vobec ta nepotrebuje k zivotu, nenavstevuje ta, nevola ti..
pise si s inou, mysli na byvalu, jej je aj ochotny peniaze dat, sprava sa k nej inak ako k tebe.

a teraz mi prosim ta, povedz ci mas z tohto dojem, ze ta LUBI ?!!
nebud hlupa prosim taaa..sa ti akurat tak smeje poza chrbat a dranka od teba peniaze..je to obycajna socka..sviniar..s niekym takym chces byt, lebo sa bojis samoty.. a to, ze si atkto z teba robi handru ti nevadi, ze..?

divna si..az hlupo divna..normalne sa mi tlak dvihol ako mozes taka byt :D ja by som mu asi nos rozbila a v zivote by som toho chudaka nechcela vidiet....fuj

viva viva

Jeho pošli za ex a ani za za ním neobzri. Máš predsa svoju hrdosť. Je to veľmi nevyrovnaný vzťah, ktorý vôbec nemá budúcnosť. Nemá ti byť za čím ľúto. Jediné to, že budeš single. A to je prospešné na to, aby si stretla chlapca, ktorý si ťa bude vážiť. No čo, vzťahy niekedy stroskotajú, ale to nie je koniec sveta! Akurát si nabrala nové životné skúsenosti. Každopádne neber to tragicky. Hlavu hore. Po svete chodí veľa chlapcov, ktorí si ťa zaslúžia. Každopádne partneri si musia jeden druhého vážiť a musia dôverovať....potom je to vyrovnaný vzťah. Držím palce.

p.d.

No, ak tie peniaze fakt nema, tak nie je na tom nic zle, ze nieco chce. Ak ste par, tak mu ich logicky aj das. To je taka hakliva tema.
Foster father oslavuje 50-tku. Som mu povedal, ze ked sa dozije 100-vky, tak dostane odmenu 5000. Pri dotizi 150 rokov to bude trosku ine. Pride list z jednej poistovne s moznostou vyberu: kyanid alebo odstrel zdarma:)))

Agnes998

"Ale najviac ma trapi to ze k byvalej taky nebol ako ku mne. Neviem co som spravila zle ale vzdy som pre neho chcela len to najlepsie." Zle si spravila to, ze mu vsetko das, vsetko pre neho urobis, obetujes sa, vsetko len ty platis. Byvalka si samu seba asi ceni a skor vyuziva ona, ako sa necha sama vyuzivat.

Iba Katka

Musíš mu prestať dávať peniaze. Mám silné pochybnosti, že nech urobíš čokoľvek, tak svoje peniaze už neuvidíš. On ťa nemiluje, je stále zamilovaný do svojej ex (požičia si od teba peniaze, keď ide za ňou, lebo niečo by mohla potrebovať???). Bojíš sa samoty,ale samota by nemusela byť tak zlá. Môžeš ísť kamkoľvek chceš, s kým chceš, hľadať nového partnera (aj ked je pravda, že ho nájdeš, keď ho hľadať nebudeš), spoznávať nových ľudí... A nie trápiť sa s tým hlupákom

erikaaaa

Hrac presne tak boli spolu dva a pol roka a my sme sa dsli dokopy 3 mesiace po rozchode chcel ju velmi naspat no ona si nasla ineho ale stale su velmi dobry kamarati